Používateľské nástroje

VyhľadávanieAitec online a výhody registrácie pre učiteľov

Dátum uverejnenia: 12.11.2018

Aitec online a výhody registrácie pre učiteľov

Zaregistrujte sa na www.aitec.sk a využívajte výhody registrácie - metodickú podporu pre pedagógov s názvom aitec online.

Potrebujete si pozrieť cieľové kompetencie? Chcete vedieť aké pomôcky budete potrebovať k výskumnej aktivite? Nie ste si istí riešeniami v pracovnom zošite? Alebo len hľadáte inšpirácie na vyučovaciu hodinu, či nápady na didaktické hry?

Odpoveďou na vaše otázky je služba aitec online.

Čo nájdu učitelia v aitec online?

Okrem komfortného online prístupu k všetkým titulom vydavateľstva AITEC tu nájdete metodické a didaktické materiály, ktoré sa viažu k titulu a k strane, na ktorej sa práve nachádzate.

aitec online - metodická podpora pre učiteľov obsahuje:

  • metodické komentáre,
  • súvisiace tituly,
  • vzorové riešenia,
  • obrazové materiály,
  • návrh príprav,
  • návrh TVVP.

Pre zjednodušenie a zefektívnenie vašej práce v aitec online ponúkame možnosť pridať si titul do svojej vlastnej knižnice.

aitec online - služba metodickej podpory na www.aitec.sk

Ďakujem za internetovú podporu pre učiteľov, ktorú ponúkate na Vašej internetovej stránke. Tam vždy nájdem niečo podľa potreby,“ napísala účastníčka seminára v Banskej Bystrici.

Podmienky prístupu

Prístup do aitec online vyžaduje internetové pripojenie. Aby ste získali prístup k učebným a metodickým materiálom, musíte sa zaregistrovať ako PEDAGÓG na stránke www.aitec.sk. Registrácia je bezplatná, k ničomu nezaväzuje a vzťahuje sa na všetkých pedagógov a študentov pedagogickej fakulty.

Dôležité

Registrácia a prihlasovacie údaje sú platné pre knižnicu ako aj pre  internetové kníhkupectvo. Pokiaľ ste už u nás nakupovali, a máte konto vytvorené, nová registrácia nie je potrebná. Na prihlásenie sa do aitec online použijete svoje prihlasovacie meno (e-mailová adresa) a vami zvolené heslo.

Po prihlásení sa teda môžete využívať výhody aitec online alebo rovno nakupovať.

Ak ste sa počas registrácie pomýlili, alebo potrebujete zmeniť typ registrovaného používateľa (napr. z fyzickej osoby na pedagóga), je nutné nás kontaktovať na info@aitec.sk.

Tip na záver:

Žiaci aj rodičia majú možnosť len základného elektronického listovania titulmi vydavateľstva aj bez registrácie. K obsahu učebníc a pracovných zošitov tak majú neobmedzený prístup, čo môžu využiť pri domácej príprave na vyučovanie (napr. aj ak si zabudnú učebné pomôcky v škole).

Mnohí rodičia a žiaci už o tejto službe vedia a aj ju využívajú. A čo vaši žiaci?


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.