Používateľské nástroje

VyhľadávanieAko aj doma zvládnuť precvičovanie učiva hravo a efektívne? Vyskúšajte USB aitec offline HOME zadarmo

Dátum uverejnenia: 14.1.2022

Ako aj doma zvládnuť precvičovanie učiva hravo a efektívne? Vyskúšajte USB aitec offline HOME zadarmo

Blíži sa prvý polrok a s ním aj čas opakovania vedomostí nadobudnutých v škole. Aby učenie nebolo mučenie, snažíme sa vám pravidelne prinášať množstvo tipov, rád a užitočných pomôcok. Najnovšia z nich je zárukou, že domáce upevňovanie učiva sa stane zábavou nielen pred uzatváraním známok, ale počas celého školského roka. Zoznámte sa bližšie s USB aitec offline HOME.


Vyskúšajte

 

My vo vydavateľstve AITEC si uvedomujeme, že je lepšie vyskúšať si produkt v praxi, ako stokrát o ňom počuť. Preto sme pre vás pripravili na stiahnutie DEMO verzie k obsahu našich nových USB kľúčov, ktoré prinášajú rodičom všetko potrebné na domáce precvičovanie učiva s deťmi. Až do 31. 1. 2022 môžete zadarmo listovať našimi učebnicami, zahrať si plnohodnotne všetky dostupné hry a získať spätnú väzbu k cvičeniam v podobe vzorových riešení. Stačí vyskúšať.

 

    DEMO verzie
 USB aitec offline HOME pre prvákov (LIPKA)    VYSKÚŠAŤ
USB aitec offline HOME pre prvákov (HUPS)  VYSKÚŠAŤ
USB aitec offline HOME pre druhákov  VYSKÚŠAŤ
USB aitec offline HOME pre tretiakov  VYSKÚŠAŤ
USB aitec offline HOME pre štvrtákov

 VYSKÚŠAŤPlné verzie všetkých produktov aj s podrobným opisom a cenami nájdete na našej stránke v sekcii aitec offline HOME – pre rodičov

 

USB aitec offline HOME a jeho výhody

 

Nové USB kľúče aitec offline HOME nadväzujú na náš produkt pre učiteľov dostupný na CD nosičoch. Sú vytvorené tak, aby aj rodič mal k dispozícii všetko potrebné na domácu prípravu svojho dieťaťa. USB kľúče obsahujú funkcie, vďaka ktorým možno s ľahkosťou precvičiť presne tú látku, ktorú žiaci preberajú v dané obdobie škoského roka. Dieťa tak používa vedomosti získané na vyučovaní a lepšie si ich zapamätá.

 

1. Domáca elektronická knižnica
  • Tituly zo sérií Slovenský jazyk a Matematika pre prvý stupeň ZŠ
  • Listovanie titulmi
  • Nezávislosť na internetovom pripojení
2. Interaktívne hry – iHRiSKO
  • Interaktívne hry na precvičovanie učiva
  • Doplňovačky, prešmyčky, priraďovačky, matematické aj jazykové pexesá, úlohy na  zapamätanie si vybraných slov, hry na precvičenie písomného sčítania a odčítania, určovanie času na hodinách, atď
  • Hry priradené ku konkrétnej strane z učebných materiálov
3. Vzorové riešenia
  • Riešenia úloh z jednotlivých pracovných učebníc a pracovných zošitov

 


Viac o rozdieloch medzi produktami aitec offline a USB aitec offline HOME si môžete prečítať aj v článku na našej stránke.SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.