Používateľské nástroje

VyhľadávanieCestujte s nami od Tatier k Dunaju. Súťaž Spoznávame Slovensko pokračuje

Dátum uverejnenia: 16.1.2023

Cestujte s nami od Tatier k Dunaju. Súťaž Spoznávame Slovensko pokračuje

Aj v novom roku sa môžete so svojimi štvrtákmi zapojiť do celoslovenskej súťaže Spoznávame Slovensko. Aktuálne zbierame projekty v rámci tematickej oblasti Od Tatier k Dunaju.

Na jeseň minulého roku sme odštartovali veľkú vlastivednú súťaž pre všetkých žiakov 4. ročníkov základných škôl. Ohlasy nenechali na seba dlho čakať a do redakcie nám začali chodiť triedne projekty šikovných štvrtákov z celého Slovenska. V decembri sme vyhodnotili prvú etapu súťaže pod názvom Slovensko v minulosti a dnes a v týchto dňoch nám už prichádzajú práce v rámci ďalšej etapy. Ešte ste sa nezapojili? Čas na zaslanie projektu je do 15. februára 2023. v tematickej oblasti Od Tatier k Dunaju získajú dva víťazné súťažné projekty vrecko so šnúrkami na zatiahnutie pre každého žiaka.

 

 

Ako na to

 

Využite našu súťaž a spravte si so svojimi žiakmi hodiny vlastivedy, ktoré ich budú napĺňať. Zapojiť sa je naozaj jednoduché. Stačí si vybrať jednu z troch tematických oblastí (cestovná kancelária, zberateľ ľudových tradícií, osobnosť regiónu) a žiaci sa môžu pustiť do práce. Súťažné projekty môžu mať podobu prezentácie, videa, fotoreportáže, výtvarne spracovaného plagátu či pohľadnice, lapbooku a pod.

 

Vaše triedne projekty nám posielajte prostredníctvom elektronického formulára dostupného na stránke sutaze@aitec.sk. Viac informácií a detailné pravidlá nájdete definované v Štatúte súťaže.

 


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.