Používateľské nástroje

VyhľadávanieChýbajú vám pôvodné hry k Šlabikáru HUPS? Stiahnite si ich zadarmo na našom webe

Dátum uverejnenia: 27.9.2021

Chýbajú vám pôvodné hry k Šlabikáru HUPS? Stiahnite si ich zadarmo na našom webe

Pamätáte si zrakovú rozcvičku s lienkou a ďalšie interaktívne hry z Multimediálneho disku k HUPSOVMU šlabikáru? Vaše obľúbené aktivity a cvičenia prichádzajú vo forme bezplatnej verzie na stiahnutie!

Kam sa stratili hry?

 

Pýtate sa, kam sa niektoré interaktívne hry podeli a prečo vlastne? Odpoveď je jednoduchá. Pôvodne boli vytvorené v aplikácii Flash, ktorej spoločnosť Adobe tohto roku ukončila podporu.

 

 

Tím vydavateľstva AITEC už pracuje na tom, aby boli všetky originálne súbory postupne preklopené do nových formátov. Zatiaľ sa nám to podarilo v prípade hry Pexeso a ponechali sme aj Tajomstvo písaných písmen, ktoré zobrazuje kaligrafiu. Ďalšie hry sa chystáme postupne preklápať do nových formátov v nasledujúcom roku. Kým sa nám to podarí, pripravili sme pre vás verziu na stiahnutie.

 

Hra Lienka na výlete: https://www.aitec.sk/assets/offline/aitec-rozcvicka.zip

 

Hry z Multimediálneho disku k HUPSOVMU šlabikáru (Pexeso, Chyť ma, Hádaj, na čo myslím, Prešmyčkomacher, Nájdi prvé písmeno, Zvukové pexeso): https://www.aitec.sk/assets/offline/aitec-slabikar.zip

 

Obľúbené interaktívne hry a cvičenia môžete používať zadarmo až do 30. 9. 2022, ich funkčnosť však vydavateľstvo AITEC nevie garantovať.

 

Dynamickejšie a interaktívnejšie vyučovanie

 

Vydavateľstvo AITEC dbá na to, aby k svojim titulom prinášalo kvalitnú didakticko-metodickú podporu. Úplne prvý multimediálny disk sme predstavili v roku 2009 a od týchto čias ste si mohli prípravu na vyučovanie uľahčiť a spestriť aj bez akejkoľvek závislosti na internete.

S pribúdajúcimi rokmi prichádzali inovácie a pôvodný podporný multimediálny disk v roku 2017 nahradil prvý aitec offline
(k Matematike pre prvákov). Okrem overených možností prináša každoročne niečo navyše, či už ide o užitočné funkcionality (napríklad listovanie učebnicami či VYREZÁTOR), multimediálne prezentácie, pdf súbory na tlač alebo interaktívne hry na precvičenie učiva. 

 


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.