Používateľské nástroje

VyhľadávanieDÔLEŽITÉ UPOZORNENIE

Dátum uverejnenia: 26.6.2020

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE

Kníhkupectvo www.preskoly.sk vám tituly nášho vydavateľstva nedodá.

Obsah rozhoduje

Teší nás veľký záujem škôl o naše učebnice hradené z príspevku ministerstva školstva. Je to potvrdenie toho, že rozhodujúcim prvkom pri výbere učebnice je kvalita. Viacerí z vás ocenili jednoduchosť a rýchlosť objednávacieho systému cez našu podstránku Tituly hradené MŠVVaŠ SR.

Učebnice nášho vydavateľstva ponúkajú aj iné e-shopy.  Bonusový program vám poskytneme výhradne pri objednávke na stránke www.aitec.sk priamo vo Vydavateľstve AITEC s najvýhodnejšími cenami titulov v balíkoch M MAXI.

 

Naše tituly nie je možné úspešne objednávať cez stránku www.preskoly.sk, keďže tento distribútor nemá s nami uzavretú zmluvu a podľa nám dostupných informácií vám zrejme naše tituly ani neplánuje dodať. Distribútora sme požiadali o odstránenie ponuky našich titulov z jeho e-shopu, zdržanie sa vyjadrení o ich dostupnosti a možnostiach ich dodania. Pokiaľ by distribútor konal v rozpore s našou požiadavkou, budeme vám vďační, ak nás o tejto skutočnosti oboznámite zaslaním správy na e-mailovú adresu aitec@aitec.sk. 

Kníhkupectvo www.preskoly.sk uvádza dostupnosť našich titulov v stave „Vypredané". Všetky tituly Vydavateľstva AITEC sú dostupné na našej stránke www.aitec.sk.

Tituly objednané cez www.aitec.sk budú na školy riadne dodané.


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.