Používateľské nástroje

VyhľadávanieLIST OD VÁS: Najkrajšie dobrodružstvá prvákov so škriatkom HUPSOM

Dátum uverejnenia: 22.9.2022

LIST OD VÁS: Najkrajšie dobrodružstvá prvákov so škriatkom HUPSOM

Do redakcie vydavateľstva AITEC prišiel výnimočný pozdrav. Poslala ho pani učiteľka zo Základnej školy Hamuliakovo, ktorá spolu so svojimi prváčikmi zrealizovala naozaj milý projekt. Jeho hlavným hrdinom sa stal škriatok HUPS.

Pani učiteľka Renátka sa rozhodla oživiť vyučovacie hodiny so svojimi prvákmi. Využila na to veselú maňušku, ktorá je súčasťou série HUPSOV šlabikár. Textilnú bábku si na víkend či voľné dni domov odnášal vždy iný žiačik, aby sa s ňou pohral a zažil nové dobrodružstvá. Príbehy s HUPSOM následne každý zanamenal do spoločného zošita a v pondeľňajšom rannom kruhu zdieľal aj so spolužiakmi. 

 

HUPS sa spolu so svojimi novými kamarátmi rozhodne nenudil. Veľa športoval, zažil Majstrovstvá Slovenska v rýchlostnej kanoistike, absolvoval halloweensku párty, pomáhal siať či polievať trávu, vybral sa na výlet do zoo, navštívil s deťmi ich starých rodičov. My pani učiteľke a jej malým žiakom veľmi pekne ďakujeme za úsmevnú kolekciu príbehov s HUPSOM, urobila nám veľkú radosť. 

 

 

Ak aj vy učíte z našich titulov pre prvákov a hľadáte učebné pomôcky, ktoré žiakom oživia hodiny, využite naše maňušky. HUPS k HUPSOVMU šlabikáru a Včieľka ku Šlabikáru LIPKA predstavujú didaktické pomôcky, ktoré sú ideálnou voľbou na dramatizáciu, rolové hry v triede a rôzne ďalšie zábavné aktivity so žiakmi. O svoje zážitky s nimi sa s nami neváhajte podeliť na našom facebooku či prostredníctvom e-mailu info@aitec.sk.


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.