Používateľské nástroje

VyhľadávanieMATEMATIKA PRE PRVÁKOV: Prinášame tradičné i moderné didaktické postupy

Dátum uverejnenia: 10.5.2023

MATEMATIKA PRE PRVÁKOV: Prinášame tradičné i moderné didaktické postupy

Vyberte si učebnicu pre 1. ročník, ktorá bude spĺňať vaše požiadavky. Akcia AITEC pre ŠKOLY na všetky tituly trvá do pondelka 15. 5. 2023.

Matematika pre 1. ročník (B. Lehoťanová)

 

Učebnica Matematika pre 1. ročník ZŠ od B. Lehoťanovej ponúka tradičné, rokmi overené vyučovacie  postupy. Svojou prehľadnou nekomplikovanou štruktúrou vám umožní viesť hodinu jednoducho a priamočiaro, s čím korešpondujú aj ilustrácie sprevádzajúce jednotlivé cvičenia. Spolu s počítaním sa žiaci s jej pomocou učia aj písanie čísiel, ktoré je súčasťou jednotlivých kapitol. Pri výučbe s týmto titulom môžete pracovať aj elektronicky, a to prostredníctvom e-učebnice, ktorú k sade titulov dostanete zadarmo. Pracovná učebnica Matematika pre 1. ročník ZŠ je v ponuke aj pre školy s VJM.

 

 

Súvisiaci titul

 

Matematika pre prvákov (M. Belic – J. Striežovská)

 

Autori M. Belic a J. Striežovská vo svojej Matematike pre prvákov ponúkajú spracovanie, ktoré okrem tradičných osvedčených postupov rešpektuje aj najnovšie didaktické trendy. Je to moderná učebnica, ktorú dopĺňa náš populárny digitálny produkt komplexnej podpory aitec offline prinášajúci multimediálne prezentácie, interaktívne hry a množstvo metodických a didaktických materiálov priradených priamo k stranám. Toto zážitkové učenie matematiky môže vás a vášho žiaka sprevádzať až do 4. ročníka, nakoľko dvojica autorov vytvorila učebnicu matematiky pre všetky ročníky prvého stupňa ZŠ. Titul je taktiež v ponuke aj pre školy s VJM.

 

   

 

Súvisiaci titul

 

 


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.