Používateľské nástroje

VyhľadávanieNOVINKA podľa iŠVP: Matematika pre štvrtákov už o pár dní v školách!

Dátum uverejnenia: 1.6.2018

NOVINKA podľa iŠVP: Matematika pre štvrtákov už o pár dní v školách!

Objednali ste si Matematiku pre štvrtákov, učebnicu, 1. alebo 2. časť pracovného zošita, sadu, súbor, Balík 4A alebo Balík MAXI4 počas jarnej akcie AITEC pre ŠKOLY 2018, alebo v období po akcii? Na prvé zásielky sa môžete tešiť už o pár dní.

Mnohí z vás už netrpezlivo očakávajú NOVINKU − Matematika pre štvrtákov podľa inovovaného Štátneho vzdelávacieho programu, platného od septembra 2015. NOVÉ tituly a didaktické pomôcky k Matematike pre štvrtákov začnú pedagógovia používať v školskom roku 2018/2019, v ktorom sa dokončí školská reforma z roku 2015. 

Objednali ste si Matematiku pre štvrtákov, učebnicu, 1. alebo 2. časť pracovného zošita, sadu, súbor, Balík 4A alebo Balík MAXI 4 počas jarnej akcie AITEC pre ŠKOLY 2018, alebo v období po akcii? 

Pôvodný termín dodania všetkých titulov a pomôcok zo súboru bol jún 2018. Vydavateľstvo AITEC si dáva záležať na tom, aby ste mali vždy všetky potrebné tituly v škole včas. Zároveň, kladieme dôraz na to, aby boli materiály, ktoré vám prinášame v čo najlepšej kvalite.

Rozhodli sme sa preto zásielku titulov rozdeliť do dvoch dodacích termínov:

Matematika pre štvrtákov, učebnica Matematika pre štvrtákov, pracovný zošit, prvá časť Multimediálny disk k Matematike pre štvtákov, 1. časť

V prípade učebnice a 1. časti pracovného zošita k Matematike pre štvrtákov sa termín dodania nezmenil. Zmena termínu dodania sa týka 2. časti pracovného zošita k Matematike pre štvrtákov.

Matematika pre štvrtákov, pracovný zošit, druhá časť Multimediálny disk k Matematike pre štvtákov, kompletná verzia

Ak máte akékoľvek otázky k zásielkám a termínom dodania NOVEJ Matematiky pre štvrtákov kontaktujte zákaznícky servis AITEC


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.