Používateľské nástroje

VyhľadávanieNovinka pre rodičov: USB kľúče, ktoré uľahčia domácu prípravu na vyučovanie

Dátum uverejnenia: 10.1.2022

Novinka pre rodičov: USB kľúče, ktoré uľahčia domácu prípravu na vyučovanie

Učia sa vaše deti z materiálov od vydavateľstva AITEC? S novinkou pre rodičov a ich malých žiačikov naberie domáce opakovanie prebranej látky úplne nový rozmer.

 

Precvičujte si s deťmi učivo zábavnou formou aj v domácom prostredí. V dielni vydavateľstva AITEC vzniklo predvianočné prekvapenie pre rodičov. Naša novinka je prvou lastovičkou spomedzi pripravovaných USB produktov a pod hlavičkou aitec offline HOME je tiež prísľubom, že učenie bude atraktívnejšie ako pre malých žiakov, tak i pre ich maminy a oteckov.

Aby bolo učenie radosť

 

Prvý stupeň základnej školy je obdobím veľkých zmien v živote dieťaťa. Do bezstarostných dní prichádzajú nové povinnosti a množstvo fascinujúcich informácií. Písmenká sa stávajú slovami, slová vetami, počítanie sa mení na sčítanie a odčítavanie. Výučba slovenského jazyka a matematiky sa stáva nosným pilierom celého ďalšieho vzdelávania.

Novonadobudnuté poznatky je potrebné v detských hlávkach zafixovať, a tak sa k slovu hlásia domáce úlohy. Učenie sa hrou môže byť ideálny spôsob, ako na to nenásilne a s radosťou. Nové USB kľúče od vydavateľstva AITEC obsahujú materiály, s ktorými bude upevňovanie učiva zábava. Nájdete na nich učebné materiály zo slovenského jazyka a matematiky, ktoré majú vo vyučovaní na 1. stupni prioritné postavenie.


Čo všetko obsahujú USB kľúče pre rodičov:

  1. listovanie učebnicami,
  2. interaktívne hry – iHRiSKO,
  3. vzorové riešenia.

 

Učebnice zabudnuté v škole? Žiaden problém

 

Kto by sa nestretol so situáciou, že si jeho dieťa prinieslo zo školy domáce úlohy, no učebnicu nechalo v lavici? Obzvlášť v dnešných časoch, keď celé triedy ostávajú zo dňa na deň v karanténe, môže ísť o problém, ktorý narobí nejednému rodičovi vrásky na čele. S novými USB kľúčmi tieto starosti nadobro pominú. Všetky potrebné učebnice slovenského jazyka a matematiky budete mať vždy doma, pokope. Ak sa, navyše, dohodnete ako trieda s učiteľom, deti nebudú viac nútené prenášať veľké množstvo kníh. Školská taška žiakov bude výrazne odľahčená a vy nebudete musieť improvizovať pri vypracovávaní domácich úloh.

Domáca elektronická knižnica pozostávajúca z titulov zo sérií Slovenský jazyk a Matematika pre prvý stupeň ZŠ je vďaka USB kľúčom k dispozícii kedykoľvek, nezávisle od internetového pripojenia. Aj tí najväčší zábudlivci budú mať všetky dôležité materiály na vyučovanie na jednom mieste, pripravené na použitie. Elektronické učebnice umožňujú listovanie, v rámci ktorého na jednotlivých stranách nájdete bonusy v podobe interaktívnych hier na precvičenie učiva.


Domáce iHRiSKO

Hravosť je prirodzenou výbavou každého dieťaťa a jej využitie vo vyučovacom procese môže mať veľmi pozitívne účinky. Dobre zvolené hry povzbudzujú žiakov nasávať informácie, podporujú ich k aktivite, zvyšujú ich motiváciu a záujem o učivo. Či už ide o novú látku, alebo jej opakovanie v domácom prostredí.  

Hry s podmanivými a farebnými prvkami predstavujú skvelý nástroj na precvičovanie učiva. USB kľúče pre rodičov obsahujú hry, ktoré sú priradené vždy ku konkrétnej strane z učebnice, pracovného zošita či pracovnej učebnice. To prináša istotu, že dieťa použije vedomosti získané na vyučovaní a lepšie si ich zapamätá. 

V našom zábavnom iHRiSKU nájdete rôzne doplňovačky, prešmyčky, priraďovačky, matematické aj jazykové pexesá, veselé úlohy na lepšie zapamätanie si vybraných slov, tiež hry na precvičenie písomného sčítania a odčítania, určovanie času na ručičkových i digitálnych hodinách a mnoho ďalšieho. Kompletný popis hier je dostupný na webe.


 

Vzorové riešenia

Poslednou, no nie menej zaujímavou súčasťou nových USB kľúčov pre rodičov, sú vzorové riešenia k úlohám z jednotlivých pracovných učebníc a pracovných zošitov. V rámci domácej prípravy na vyučovanie predstavujú dôležitú spätnú väzbu pre rodičov, ktorí sa učia spolu so svojimi malými školákmi.

Komu sú nové USB kľúče určené?

 

Nové USB kľúče sú určené žiakom 1. stupňa a ich rodičom na domáce vyučovanie a precvičovanie učiva prebratého na hodinách. V ponuke je aktuálne 5 verzií, z ktorých si môžete vybrať.

 

  1. USB aitec offline HOME pre prvákov (LIPKA)
  2. USB aitec offline HOME pre prvákov (HUPS)
  3. USB aitec offline HOME pre druhákov
  4. USB aitec offline HOME pre tretiakov
  5. USB aitec offline HOME pre štvrtákov

 

Dajte svojmu žiačikovi náskok. Zakúpte si USB kľúče v uvádzacej cene s licenciou do 30. septembra 2022, v rámci ktorej môžete produkt používať na dvoch počítačoch. Nové USB kľúče pre rodičov sú prototypom z dielne vydavateľstva AITEC, ich ponuku plánujeme postupne rozširovať. Pripravujeme aj ponuku USB kľúčov pre učiteľov.

 

 


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.