Používateľské nástroje

VyhľadávanieObjednajte si Prvouku pre druhákov na školský rok 2019/2020 priamo vo vydavateľstve AITEC. Ministerstvo školstva poskytuje aj v roku 2019 plnú finančnú dotáciu

Dátum uverejnenia: 3.7.2019

Objednajte si Prvouku pre druhákov na školský rok 2019/2020 priamo vo vydavateľstve AITEC. Ministerstvo školstva poskytuje aj v roku 2019 plnú finančnú dotáciu

Ministerstvo školstva poskytne aj v roku 2019 príspevok na učebnice prvouky pre 2. ročník ZŠ. Objednajte si Prvouku pre druhákov a získajte aitec offline k Prvouke pre druhákov ako bonus.

Ak ste sa rozhodli v budúcom školskom roku 2019/2020 vyučovať podľa Prvouky pre druhákov alebo Prvouky pre druhákov pre školy s VJM (obidve podľa iŠVP) zašlite objednávku práve teraz. 

Prvouka pre druhákov

Financovanie pracovných učebníc prvouky pre 2. ročník základných škôl bude ako pri objednávkach v školskom roku 2018/2019. 

Pre viac informácií kliknite sem.

Prvouka pre druhákov je spracovaná podľa iŠVP pre 1. stupeň ZŠ a zaradená do zoznamu odporúčaných materiálnych didaktických prostriedkov určených pre základné školy.

Čo získava učiteľ bezplatne pri nákupe pre celú triedu?

Objednávkou Prvouky pre druhákov na školský rok 2019/2020 učiteľ získa pre svoju triedu aj bezplatné produkty z aktuálneho Bonusového programu AITEC (platí aj pre málotriedne školy):

aitec offline k Prvouke pre druhákov

Ak máte záujem aj o samostatnú metodickú príručku v tlačenej verzii, objednajte si k Prvouke pre druhákov aj Metodické komentáre k Prvouke pre druhákov.

Odporúčame vám aj novinku Obrázkové karty k Prvouke pre druhákov alebo výhodný Metodický balík pre 2. ročník, v ktorom nájdete Obrázkové kartky aj Metodické komentáre k Prvouke pre druhákov. 

Aitec online − internetová knižnica, metodická podpora a didaktické materiály, ponúka registrovaným pedagógom elektronické listovanie Prvouky pre druhákov s obsahovo a tematicky priradenými materiálmi (metodické komentáre, návrhy príprav a návrh na TVVP).

Elektronické listovanie Prvouky pre druhákov nájdete tu.


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.