Používateľské nástroje

VyhľadávanieObľúbené tituly mieria na školy! Expedície vašich objednávok už pripravujeme

Dátum uverejnenia: 27.6.2022

Obľúbené tituly mieria na školy! Expedície vašich objednávok už pripravujeme

Ďakujeme, že ste si počas Akcie AITEC pre ŠKOLY 2022 vybrali tituly z našej ponuky. Vaše objednávky už starostlivo pripravujeme, aby ste ich mali čím skôr k dispozícii.

Jarná Akcia AITEC pre ŠKOLY je úspešne za nami a nás veľmi teší, že ste aj tento rok ostali verní nášmu vydavateľstvu. Radi by sme vás informovali, že všetky prijaté a už uhradené objednávky priebežne expedujeme v poradí došlých platieb. Vaše balíky budú dodávané na školy v mesiacoch jún a august. 


Pripravte sa na nový školský rok a objednajte si učebnice ešte dnes  


Ak ste nestihli využiť akciu, no predsa by ste radi objednali tituly z našej ponuky, neváhajte. Posledné júnové dni sú ako stvorené na nákup učebných materiálov pre žiakov. Zabezpečíte si tak leto bez starostí a zároveň budete mať istotu, že produkty od nás dorazia k vám na školu ešte pred prvým septembrovým zvonením.

Nezabúdajte, že u nás nájdete všetko, čo potrebujete na vyučovanie na 1. stupni. ZŠ. Riadime sa certifikátom interného manažmentu kvality programu „Obsah rozhoduje“, a preto sa na odbornosť našich učebných materiálov môžete spolahnúť!

Nesmierne nás teší veľký záujem nielen o rokmi overené tituly z našej ponuky, ale aj o sériu LITE a o aitec offline, či už vo verzii na CD/DVD alebo NA STIAHNUTIE. Komplexnú digitálnu podporu na vyučovanie môžete stále získať za zvýhodnenú cenu iba 16,20 € s DPH pri objednávkach pre celé triedy. Pre viac informácií je vám k dispozícii náš Zákaznícky servis.

 

 


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.