Používateľské nástroje

VyhľadávaniePre koho sú určené učebnice s označením LITE

Dátum uverejnenia: 26.8.2022

Pre koho sú určené učebnice s označením LITE

Ak hľadáte moderné učebnice, ktoré ponúkajú učiteľovi dostatok priestoru na vlastné aktivity, zbystrite pozornosť. Tituly zo série LITE sú pre vás ideálnou voľbou.

Ste pedagóg, ktorý s obľubou využíva moderné digitálne technológie? Máte pripravených množstvo vlastných aktivít a projektov na vyučovanie? Zároveň zastávate názor, že je potrebné rešpektovať individualitu každého žiaka? Potom je verzia učebníc LITE pre vás ako stvorená. Šéfredaktor vydavateľstva AITEC Walter Hirschner priblížil viac. 

 

K myšlienke vytvoriť učebnice, ktoré by mali menej strán pri zachovanej kvalite obsahu a súlade s iŠVP, ste nás priviedli vy, učitelia z praxe. Na základe vašich požiadaviek a podnetov sme prišli s koncepciou LITE. 


Charakteristickou vlastnosťou titulov zo série LITE je menší rozsah strán. Našim cieľom bolo, aby sa žiak sústredil na základný obsah a ďalšie kompetencie získaval priamym pozorovaním, bádaním a doplnkovým materiálom. K titulom zo série LITE preto ponúkame rozšírenú digitálnu podporu na vyučovanie aitec offline, kde nájdete prezentácie, videá výskumných aktivít, pracovné listy a interaktívne hry, ktoré umožňujú precvičiť a overiť úroveň osvojenia vedomostí.

Ktoré tituly sú už LITE?

 

 


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.