Používateľské nástroje

VyhľadávaniePredlžujeme Akciu AITEC pre ŠKOLY 2022!

Dátum uverejnenia: 13.5.2022

Predlžujeme Akciu AITEC pre ŠKOLY 2022!

Akcia pokračuje! Rozhodli sme sa vyjsť v ústrety všetkým vám, ktorí by ste si radi objednali naše tituly, ale stále nemáte k dispozícii príspevok na učebnice z ministerstva školstva.

Sme radi, že o naše tituly máte veľký záujem. Presviedčate nás o tom každý deň, keď nám telefonujete, pýtate sa na možnosti objednávania, prosíte nás o predĺženie akcie. Ďakujeme za vašu priazeň!

Informácie od vás nám však naznačujú, že mnohé zo škôl ešte stále nemajú k dispozícii peniaze zo štátneho rozpočtu na nákup učebníc. Vzhľadom na neľahkú situáciu s obdržiavaním financií sme sa rozhodli vyjsť vám v ústrety a Akciu AITEC pre ŠKOLY predĺžiť. Objednávať si učebné materiály z našej ponuky za NAJVÝHODNEJŠIE CENY tak môžete až do 31. 5. 2022.

 


Bližšie informácie o podmienkach akcie, ako aj o jednotlivých tituloch nájdete uvedené v e-shope vydavateľstva. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Náš tím na zákazníckom servise je s vami každý deň v kontakte a s maximálnou pozornosťou počúva vaše potreby.


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.