Používateľské nástroje

VyhľadávaniePripravili sme pre vás BONUS k HUPSOVMU šlabikáru. Vyskúšajte si 7 nových hier v aitec offline zadarmo

Dátum uverejnenia: 7.4.2022

Pripravili sme pre vás BONUS k HUPSOVMU šlabikáru. Vyskúšajte si 7 nových hier v aitec offline zadarmo

Začiatkom apríla vydavateľstvo AITEC organizovalo seminár o význame, využití a vplyve hry na hodinách čítania v prvom ročníku ZŠ. Pri tejto príležitosti sme si opäť pre vás pripravili na stiahnutie bezplatnú DEMO verziu aitec offline k HUPSOVMU šlabikáru.

Seminár Aby čítanie bola hra sa venoval tomu, ako pripraviť prváčikov na vstup do čitateľského sveta. Naši lektori predstavili súbor aktivít, ktorými možno aj najmenších žiakov efektívne motivovať k tomu, aby siahli po knihe.

Keďže seminár bol venovaný sérii učebníc HUPSOV šlabikár, pripravili sme pre vás prekvapenie. Až do 30. 6. 2022 si budete môcť vyskúšať náš najnovší aitec offline k HUPSOVMU šlabikáru úplne zadarmo.

 

aitec offline k HUPSOVMU šlabikáru

 ⇓ STIAHUŤ DEMO VERZIU

 

DEMO verziu si môžete stiahnuť úplne zadarmo a vyskúšať tak NOVINKY na školský rok 2022/2023:

  • iHRiSKO – je obohatené o 7 noviniek. So žiakmi si pomocou nich precvičíte čítanie, porozumenie textu i ďalšiu prácu s prečítanými informáciami. Medzi nové hry patria Puzzle, Zoraď, Uhádni, Dvojice, Poradovník, Označ, Vytrieď

Nová hra Puzzle podporuje žiakov v sústredenom pozorovaní obrázku a motivuje ich k uvažovaniu o prečítanom texte. Ilustrácie na skladanie sa viažu ku konkrétnym textom v šlabikári. 

  • NOVÉ Písanie – program na nácvik písania písaných tvarov písmen.
  • Tlačiteľné prílohy, pracovné listy, maľovanky – všetky MATERIÁLY nájdete priradené ku konkrétnym stranám, ale aj v záložke, vďaka čomu ich budete mať prehľadne usporiadané na jednom mieste. 

 

V rámci jarnej série máme už viacero online seminárov za sebou a niekoľko nás ich ešte len čaká. Spolu s nimi vám sprístupňujeme aj aitec offline k ďalším predmetom na vyskúšanie. 


Sledujte sekciu Aktuality a správy na našej stránke a tiež facebook vydavateľstva, kde pravidelne informujeme o novinkách. Inšpirovať sa môžete aj predchádzajúcimi seminármi, ktorých záznamy nájdete na našom YouTube.

 


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.