Používateľské nástroje

VyhľadávaniePripravte sa na nový školský rok s predstihom

Dátum uverejnenia: 17.6.2022

Pripravte sa na nový školský rok s predstihom

Leto bez starostí! Objednajte si učebnice na september už teraz, aby mali vaši žiaci obľúbené tituly pripravené ešte pred začiatkom nového školského roka.

Pomaly sa blížia veľké letné prázdiny a s nimi zaslúžený oddych ako pre školopovinné deti, tak i pre učiteľov. Využite posledné júnové dni na nákup učebných materiálov pre svojich žiakov. Zabezpečíte si tak leto bez starostí a zároveň budete mať istotu, že produkty od nás dorazia k vám na školu ešte pred prvým septembrovým zvonením. 
Na našej webovej stránke, v časti Tituly hradené z príspevku MŠVVaŠ SR, nájdete aktuálnu ponuku učebníc nášho vydavateľstva, na ktoré môžete získať štátnu dotáciu. V e-shope sú k dispozícii edukačné publikácie samostatne, v súboroch aj sadách, ako aj v stále zvýhodnených ministerských balíkoch.

Nesmierne nás teší aj váš narastajúci záujem o komplexnú digitálnu podporu na vyučovanie aitec offline. Našu ponuku stále rozširujeme a vylepšujeme tak, aby si z nej vybral každý. Všetky naše produkty aitec offline preto pre školský rok 2022/2023 ponúkame vo verzii na CD/DVD aj vo verzii NA STIAHNUTIE. Ešte vždy ich pritom môžete získať za zvýhodnenú cenu iba 16,20 € s DPH pri objednávkach pre celé triedy.
Radi by sme vás informovali, že všetky prijaté a už uhradené objednávky priebežne expedujeme v poradí došlých platieb v mesiacoch jún a august. Pre viac informácií je vám k dispozícii náš Zákaznícky servis.


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.