Používateľské nástroje

VyhľadávanieSemináre 2023: Jarná séria bude nabitá zaujímavými témami

Dátum uverejnenia: 31.1.2023

Semináre 2023: Jarná séria bude nabitá zaujímavými témami

Príprava nových metodických online seminárov je v plnom prúde. Aj v roku 2023 vás čaká množstvo stretnutí s našimi autormi a lektormi, ktorí vám predstavia jedinečné inšpirácie a praktické námety na vyučovanie.

V decembri minulého roku sme ukončili mimoriadne úspešnú jesennú sériu online seminárov, aby sme sa po krátkej prestávke ozvali opäť. Na jar vás čakajú nové témy, inšpirácie a nápady, ktoré zaiste zužitkujete na vyučovacích hodinách. Pozrite si prehľad toho, čo pre vás pripravujeme v najnovšej sérii bezplatných online seminárov.

 

V týchto dňoch už usilovne pracujeme na tom, aby sme sa s vami mohli stretnúť na úvodnom seminári jarnej série. Uskutoční sa 1. marca 2023 pod názvom Aby deti rady písali. Ďalšie informácie k obsahu tohto, ako i ďalších pripravovaných seminárov budeme postupne aktualizovať na našej stránke v sekcii Semináre pre učiteľov. Sledujte nás aj na našom facebooku.

 

Záznamy zo seminárov, ktoré sme vám prezentovali v minulosti, sú pre vás dostupné v archíve na stránke vydavateľstva AITEC aj na našom YouTube kanáli, kde sa k nim môžete kedykoľvek vrátiť.

 

 

 

 


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.