Používateľské nástroje

VyhľadávanieSemináre vydavateľstva AITEC v roku 2017

Dátum uverejnenia: 9.1.2018

Semináre vydavateľstva AITEC v roku 2017

Vydavateľstvo AITEC pripravuje metodické semináre, ktoré odrážajú potreby vás, učiteľov.

V roku 2017 prešlo dverami školiacich miestností viac ako 720 pedagógov, ktorí sa chceli naučiť efektívne pracovať s titulmi vydavateľstva AITEC. Zaujali sme vás didaktickou koncepciou titulov, o čom svedčia vaše reakcie.

Rozšírili ste nám vedomosti o produktoch, ktoré ponúkate a rozšírili možnosť ich využitia,“ napísala účastníčka seminára v Bratislave k titulu Veselo je v školskom klube.

Seminár ma presvedčil o kvalitách týchto učebníc,“ uviedla účastníčka semináru k prírodovede a vlastivede v Trenčíne.

Všetko bolo fajn, ďakujem za informácie, ktoré ma vždy na seminári motivujú a posúvajú ďalej do mojej práce,“ ocenila účastníčka seminára k prvouke v Martine.

 

AITEC na cestách

Počas roka 2017 sme zorganizovali 27 seminárov, ktoré sa uskutočnili v mestách po celom Slovensku. Cestovali sme za vami do Dunajskej Stredy, Trnavy, Senice, Nitry, Trenčína, Martina, Novej Bane, Banskej Bystrice, Prešova, Popradu. Nezabudli sme ani na domácich, bratislavských, učiteľov.

Seminárový rok sme odštartovali seminárom k školskému klubu detí. Ďalšia séria seminárov vám predstavila predmet prvouka. Nasledovali semináre k šlabikárom Lipka® a HUPS. Celú tour ukončili jesenné semináre k titulu Matematika pre tretiakov a predstavenie predmetov prírodovedavlastiveda pre 3. ročník. Všetky semináre reagovali na zmeny vo vyučovaní predmetov, ktoré zavádza inovovaný Štátny vzdelávací program.

 

Materiály pre učiteľov

Na seminároch sme vám predstavili aj naše služby pre učiteľov – aitec online a aitec offline.

aitec online je internetová knižnica titulov vydavateľstva AITEC. Zaregistrovaným pedagógom ponúka elektronické verzie titulov s priradenými súvisiacimi metodickými a didaktickými materiálmi.

aitec offline je NOVINKOU vydavateľstva AITEC od školského roka 2017/2018. Ponúka vám multimediálnu podporu, ktorá je nezávislá na internetovom pripojení. aitec offline ponúkame k Matematike pre prvákov. V budúcom školskom roku sa ponuka rozrastie o aitec offline k Prvouke pre 1. ročník základnej školy, k Matematike pre druhákov a Prírodovede pre tretiakov.

Zo seminárov ste si v praktických taškách odniesli tituly vydavateľstva AITEC. Lektori vám počas seminára predstavili množstvo aktivít a nápadov na vyučovacie hodiny. Mnohé materiály ste si po seminároch našli vo svojich mailových schránkach. Nájdete ich aj na našej stránke www.aitec.sk v časti Materiály pre učiteľov na stiahnutie.

Pracovať s multimediálnym diskom a jeho prínos na zlepšenie práce učiteľa na hodinách, spôsob konkrétnej práce. Perfektne spracované. Žiaci rozvíjajú všetky zmysly, rozvíjajú vlastnú skúsenosť, rozhľad. Je to super,“ ocenila účastníčka seminára k prvouke v Prešove.

Cítiť od vás starostlivosť a širokú ponuku didaktickej a metodickej podpory,“ napísala účastníčka seminára k šlabikáru Lipka v Senici.

Účastníčka seminára k matematike v Prešove sa: „Naučila som sa ako viac motivovať žiakov pomocou rôznych aktivít. Veľa nápadov ako uľahčiť žiakom pochopenie nového učiva.“

 

Prečo sa zúčastniť seminárov vydavateľstva AITEC?

Ak sa chcete presvedčiť o kvalitách našich titulov na vlastnej koži, príďte na naše semináre, kde na vás čakajú:

  • odborní lektori z praxe,
  • didaktické materiály na vyučovanie,
  • stretnutie s kolegyňami a odovzdanie skúseností,
  • príjemná atmosféra,
  • kávička,
  • zaujímavé odmeny.

„Páči sa mi, že vydavateľstvo AITEC sa odborne a podrobne venuje problematike tém (od iŠVP až po samostatné nápady, hry k hodinám). Fajn bolo celé stretnutie,“ zhodnotila účastníčka seminára k prvouke v Novej Bani.

 

Ďalšia séria seminárov štartuje už na jar 2018. V roku 2018 budú semináre venované zmenám vo vyučovaní predmetov matematika, prírodoveda a vlastiveda v 4. ročníku, ktoré prináša inovovaný Štátny vzdelávací program.

Sledujte našu stránku www.aitec.sk, časť Semináre pre učiteľov.

Ak chcete byť informovaní o všetkých novinkách vydavateľstva AITECzaregistrujte sa a prihláste sa na odber newslettera.


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.