Používateľské nástroje

VyhľadávanieŠkolský rok sa končí a je tu čas na zaslúžený oddych

Dátum uverejnenia: 27.6.2024

Školský rok sa končí a je tu čas na zaslúžený oddych

Milé pani učiteľky, pani vychovávateľky, milí páni učitelia, páni vychovávatelia, chceme vám ku koncu školského roka venovať pár pekných slov.

Ani sme sa nenazdali a už tu máme obdobie, keď sa školské tašky plné učebníc premenili na tašky plné spoločenských hier a vidno len usmiate tváre, z ktorých srší radosť z blížiacich sa letných prázdnin.

Milí pedagogickí zamestnanci,  chceme vám zablahoželať, že ste úspešne zvládli školský rok 2023/2024. Práve vďaka vám na prázdniny odídu žiaci obohatení o cenné poznatky a životné skúsenosti, ktoré ich v živote posunuli o veľký  krok vpred. Aj vďaka vám žiaci získali kopu krásnych zážitkov, na ktoré budú spomínať nielen počas prázdnin. Už len pár dní a brány škôl sa na dva mesiace zatvoria, preto vám prajeme, aby ste si počas voľna dopriali zaslúžený oddych a načerpali veľa síl do nového školského roka 2024/2025.

Zároveň vám chceme srdečne poďakovať za dôveru pri výbere edukačných publikácií z nášho vydavateľstva AITEC, za všetky spätné väzby, ktoré nás posúvajú vpred, za účasť a aktivitu na našich workshopoch, online seminároch či inovačnom vzdelávaní i za zapojenie sa do našich súťaží.

 

Vaše pozitívne ohlasy nás uisťujú, že to, čo robíme, má naozaj zmysel.

Ak by ste mali chuť vzdelávať sa s nami i počas letných prázdnin, môžete sa zúčastniť našich interaktívnych workshopov v Žiline (21. augusta 2024).

V mene celého vydavateľstva AITEC vám i vašim žiakom želáme krásne leto.

 

 


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.