Používateľské nástroje

VyhľadávanieSúťaž Spoznávame Slovensko: Posúvame termín odovzdania vlastivedných projektov

Dátum uverejnenia: 13.2.2023

Súťaž Spoznávame Slovensko: Posúvame termín odovzdania vlastivedných projektov

Radi by ste sa zapojili do našej vlastivednej súťaže, ale nestíhate termín? Predĺžili sme čas na vypracovanie súťažných zadaní.

Celoslovenská vlastivedná súťaž pre všetkých štvrtákov je v plnom prúde a vy nám aktuálne posielate vaše triedne projekty v rámci tematickej oblasti Od Tatier k Dunaju. Čas na vypracovanie zadania bol pôvodne ohraničený termínom 15. február 2023. Na základe ohlasov zo škôl však dochádza k zmene.


Nakoľko prevažná časť druhej etapy súťaže prebiehala v období poznačenom zvýšenou chorobnosťou a prázdninovým režimom, pristúpili sme k drobnej úprave podmienok. Rozhodli sme sa vyjsť v ústrety vám, učiteľom, a termín odovzdania projektov sme predĺžili až na 10. marec 2023. Veríme, že kolektívne práce vašich žiakov tak budete môcť dokončiť bez časového stresu. Tešíme sa na všetky vaše originálne projekty.


Ako sa zapojiť   


Všetky potrebné informácie o súťaži nájdete na našej stránke www.sutaze.aitec.sk. Využite ju a spravte si so svojimi žiakmi hodiny vlastivedy, ktoré ich budú napĺňať. Okrem nadobudnutia cenných vedomostí môžu školáci vyhrať zaujímavé darčeky. V rámci druhej etapy, napríklad, získajú dva víťazné súťažné projekty vrecko so šnúrkami na zatiahnutie pre každého žiaka.


Zapojiť sa je naozaj jednoduché. Stačí si vybrať jednu z troch tematických oblastí (cestovná kancelária, zberateľ ľudových tradícií, osobnosť regiónu) a vypracovať projekt podľa vlastnej fantázie. Súťažné projekty môžu mať podobu prezentácie, videa, fotoreportáže, výtvarne spracovaného plagátu či pohľadnice, lapbooku a pod.


Vaše triedne projekty nám posielajte prostredníctvom elektronického formulára dostupného na našej stránke. Viac informácií a detailné pravidlá nájdete definované v Štatúte súťaže.


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.