Používateľské nástroje

VyhľadávanieTrvalý prísun inšpirácie počas celého roka - metodické balíky pre učiteľov!

Dátum uverejnenia: 23.4.2019

Trvalý prísun inšpirácie počas celého roka - metodické balíky pre učiteľov!

Metodický balík pre učiteľa - trvalý prísun námetov, nápadov a metodickej podpory počas celého roka.

Do konca školského roka nám zostáva 46 dní. Možno už občas zažívate so žiakmi veľmi únavné a náročné chvíle. Žiakom sa ťažšie vstáva a častejšie sedia nad úlohami s podopretou hlavou. Vy možno lovíte nápady a námety na spestrenie vyučovania oveľa náročnejšie ako na začiatku školského roka.

Na budúci školský rok 2019/2020 sme pre vás pripravili výhodnú záchranu v podobe Metodických balíkov pre učiteľa

Metodický balík pre učiteľa je pre každý ročník zostavený z titulov, ktoré môžu vyučovanie inovovať, modernizovať a prinášajú množstvo metodických a didaktických nástrojov.

Metodickom balíku pre učiteľa pre 1. ročník nájdete Metodické komentáre k Prvouke pre 1. ročník ZŠ, aitec offline k Prvouke pre 1. ročník ZŠ a Obrázkové karty k Prvouke pre 1. ročník ZŠ.

Metodický balík pre učiteľa pre 1. ročník ZŠ

Metodický balík pre učiteľa pre 2. ročník vám ponúkne NOVINKU Metodickú príručku k učebnici Slovenský jazyk pre 2. ročník ZŠ, Metodické komentáre k Prvouke pre druhákov a Obrázkové karty k Prvouke pre druhákov.

Metodický balík pre učiteľa pre 2. ročník ZŠ

Bonusom pre 1. aj 2. ročník je odborno-metodická príručka s nácvičnými a kontrolnými diktátmi a s metodickými pokynmi pre učiteľa, Diktáty pre 1. a 2. ročník ZŠ.

Objednávkou Metodického balíka pre učiteľa pre 3. ročník získate NOVINKU v podobe Metodickej príručky k učebnici Slovenský jazyk pre 3. ročník ZŠ, Obrázkové karty k Prírodovede pre tretiakov a disk aitec offline k Prírodovede pre tretiakov.

Metodický balík pre učiteľa pre 3. ročník ZŠ

K Metodickému balíku pre učiteľa pre 3. ročník vám ako bonus pribalíme disk aitec offline k Vlastivede pre tretiakov. Nájdete v ňom elektronickú verziu učebníc a metodických komentárov, interaktívne cvičenia Alf, multimediálne prezentácie a ďalšie metodické a didaktické materiály.

Metodický balík pre učiteľa pre 4. ročník vám poskytne súbor metodických a didaktických pomôcok: NOVINKU – Metodickú príručku k učebnici Slovenský jazyk pre 4. ročník ZŠ, Obrázkové karty k Prírodovede pre štvrtákov, disky aitec offline k Prírodovede pre štvrtákov a aitec offline k Vlastivede pre štvrtákov.

Metodický balík pre učiteľa pre 4. ročník ZŠ

Ako bonus k Metodickému balíku pre učiteľa pre 4. ročník  získate originálnu didaktickú pomôcku – disk Interaktívne 3D mapy regiónov a oblastí Slovenska.


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.