Používateľské nástroje

VyhľadávanieV aitec offline k Matematike pre tretiakov pribudli nové hry. Využite šancu vyskúšať ich zadarmo

Dátum uverejnenia: 4.3.2022

V aitec offline k Matematike pre tretiakov pribudli nové hry. Využite šancu vyskúšať ich zadarmo

Prvý marcový seminár bol zameraný na prvostupňové násobenie a delenie. Našim cieľom je, aby ste si tipy od nás nielen vypočuli, ale aj vyskúšali v praxi. Pripravili sme preto pre vás BONUS v podobe bezplatnej DEMO verzie aitec offline na stiahnutie.

Seminár Rozhýbeme násobilku priniesol okrem teórie aj viacero praktických pomôcok a námetov na činnosti, ktoré možno využiť na hodinách matematiky. Predstavili sme vám rôzne hry, aktivity a tiež novinky z prostredia aitec offline, vhodné na precvičovanie násobenia a delenia s vašimi žiakmi.

My vo vydavateľstve AITEC si dobre uvedomujeme, že lepšie ako stokrát počuť je jedenkrát vyskúšať. Pripravili sme preto pre vás ďalší z našich seminárových BONUSOV. Až do 30. 6. 2022 si budete môcť vyskúšať náš najnovší aitec offline k Matematike pre tretiakov. DEMO verziu si môžete stiahnuť úplne zadarmo. 

 

 

 

aitec offline k Matematike pre tretiakov 

STIAHNUŤ
DEMO VERZIU

 

 

Okrem bežných výhod vám DEMO verzia nového aitec offline k Matematike pre tretiakov prináša ukážku noviniek na školský rok 2022/2023 patria:

  • multimediálne prezentácie v novom formáte – okrem prezerania prezentácie nový formát poskytuje aj priestor na použitie nástrojov: Pero, Zvýrazňovač, Guma, Vymazať všetko a Ukončiť. Tieto nástroje umožňujú vpisovanie priamo do prezentácie. Vaše poznámky a zvýraznenia zostanú na jednotlivých stranách prezentácie zachované;
  • ROZCVIČKY – cvičenia na rýchle preopakovanie učiva, pripravené na okamžité vytlačenie; 
  • nové hry: Násobenie a delenie a Dvojice (rovinné geometrické útvary, stavby z kociek, jednotky dĺžky);
  • upravené obory pre hry Vypočítaj, Doplň číslo Kde je viac;
  • MATERIÁLY všetky tlačiteľné prílohy na jednom mieste;
  • VYREZÁTOR v Zbierke úloh.


S postupne pribúdajúcimi seminármi v rámci jarnej série vám budeme sprístupňovať aitec offline aj k ďalším predmetom. Vyskúšať si tak budete môcť DEMO verzie digitálnej podpory k:


Sledujte sekciu Aktuality a správy na našej stránke a tiež facebook vydavateľstva, kde pravidelne informujeme o novinkách.

Ako používať aitec offline s praktickými ukážkami a tipmi, sa môžete dozvedieť na našich online seminároch, kde sa venujeme aj tejto téme. Aktuálne termíny zverejňujeme v sekcii Semináre pre učiteľov. Inšpirovať sa môžete aj predchádzajúcimi seminármi, ktorých záznamy nájdete na našom YouTube kanáli.

 

 

 

 

 


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.