Používateľské nástroje

VyhľadávanieVydavateľstvo AITEC jedným z partnerov vedeckej konferencie VÝZVY2019

Dátum uverejnenia: 23.9.2019

Vydavateľstvo AITEC jedným z partnerov vedeckej konferencie VÝZVY2019

Už vo štvrtok 26. 9. 2019 sa v Trnave koná konferencia venovaná vyučovaniu jazykov - my budeme pri tom.

26. septembra 2019 vás pozývame do Trnavy na medzinárodnú konferenciu VÝZVY2019, ktorá bude spojená s už tradičnými oslavami Európskeho dňa jazykov. Vedecká konferencia s témou Súčasné výzvy vo vyučovaní jazykov – ako ďalej? bude prebiehať v kultúrnom centre Malý Berlín od 9.30 h do 14.00 h. Účastníci konferencie sa oboznámia s novinkami z oblasti učebníc a učebných materiálov na výučbu materinského jazyka a na cudzojazyčné vzdelávanie.

Vydavateľstvo AITEC je jedným z partnerov tejto konferencie. Ak by ste chceli spoznať naše tituly a materiály na vyučovanie slovenského jazyka, radi vás privítame v našom prezentačnom stánku. Predstavíme vám naše novinky a tiež si môžete vyskúšať nové interaktívne hry, ktoré nájdete na našom najnovšom disku aitec offline k Slovenskému jazyku pre 2. ročník ZŠ.

V čase od 11.40 h do 12.20 h vystúpia naši kolegovia s metodickým workshopom o možnostiach rozvoja komunikačných zručností s využitím hrových činností a IKT. Spolu si prejdeme fázami od prvých krokov v písanej podobe jazyka, cez porozumenie významu slova, zvládnutie fenoménu vybraných slov, až po prácu s obsahom a využitím jazyka na iných predmetoch. Prostredníctvom rôznorodých materiálov Vydavateľstva AITEC vám ukážeme, že vyučovať sa dá hravo a zábavne. Kompletný program si môžete pozrieť tu.

V rámci osláv Európskeho dňa jazykov budú v dopoludňajších hodinách v Uličke jazykov (Univerzitné námestie) prebiehať aj kultúrne vystúpenia, zábavné jazykové úlohy pre malých i veľkých a predajné výstavy jazykovej literatúry a interaktívnych jazykových hier .

Tešíme sa na stretnutie v Trnave!


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.