Používateľské nástroje

VyhľadávanieVyskúšajte si aitec offline k Čítanke pre tretiakov

Dátum uverejnenia: 27.4.2022

Vyskúšajte si aitec offline k Čítanke pre tretiakov

Seminár Žonglovanie so slovami na hodinách čítania priniesol množstvo námetov na to, ako pracovať so slovnou zásobou a literárnymi pojmami. Otestujte ich so žiakmi aj v praxi.

Do portfólia našich digitálnych produktov pribudol tento školský rok aitec offline ku Čítanke pre tretiakov. Komplexná podpora na vyučovanie obsahuje obľúbené multimediálne prezentácie a interaktívne hry, s ktorými sa hodiny čítania stanú nezabudnuteľnými. Stiahnite si zadarmo DEMO verziu a testujte výhody aitec offline až do 30. 6. 2022

 

 

 

aitec offline k Čítanke pre tretiakov 

STIAHNUŤ
DEMO VERZIU

 

 

aitec offline k Čítanke pre tretiakov prináša všetky BONUSY, ktoré nájdete aj v ostatných digitálnych produktoch vydavateľstva AITEC. Prostredníctvom DEMO verzie môžete vyskúšať aj ďalšie špeciality, ktoré môžu vylepšiť vaše vyučovanie v školskom roku 2022/2023:

  • slovník  – poskytuje dobrú pomôcku na prácu so slovnou zásobou priamo pri texte, s ktorým žiaci  práve pracujú;
  • hudobnú ukážku – skladba od Funny Fellows, ktorá je zhudobnením textu Hodina Čítania;
  • doplnkové materiály – záložka obsahujúca texty z pôvodnej Čítanky, ktoré sa do nového spracovania nezmestili, ale aj úplne nové texty navyše spolu s príslušnými pracovnými listami; 
  • návrhy aktivít od EDUdrama – aktivity z dramatickej výchovy priamo šité na texty z Čítanky pre tretiakov;
  • kvíz – zábavné opakovanie po ukončení tematických (farebných) celkov;
  • iHRiSKO – interaktívne hry ako pexesá, Označ, Spoj, Slová, Zoraď, Dvojice, Príslovia, porekadlá a pranostiky, Puzzle.

 

Ukážka hry z aitec offline k Čítanke pre tretiakov. Podľa iŠVP by žiak na konci tretieho ročníka mal vedieť vyhľadať príslovia a porekadlá v texte. 

 

S postupne pribúdajúcimi seminármi v rámci jarnej série vám sprístupňujeme aj aitec offline k jednotlivým predmetom. Vyskúšať si môžete DEMO verzie digitálnej podpory k:


Sledujte sekciu Aktuality a správy na našej stránke a tiež facebook vydavateľstva, kde pravidelne informujeme o novinkách. Inšpirovať sa môžete aj predchádzajúcimi seminármi, ktorých záznamy nájdete na našom YouTube kanáli.


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.