Používateľské nástroje

VyhľadávanieVÝHODNÝ NÁKUP v ministerských balíkoch do 10. 05. 2021!

Dátum uverejnenia: 20.4.2021

VÝHODNÝ NÁKUP v ministerských balíkoch do 10. 05. 2021!

Do e-shopu sme pre vás pridali výhodné ministerské balíky prehľadne rozdelené po ročníkoch. Pri objednávkach balíkov pre celé triedy získate možnosť kúpy digitálnej podpory aitec offline za akciovú cenu!

Ministerstvo aktualizovalo zoznam hradených titulov. Nájdete v ňom aj NOVÉ pracovné učebnice zo série PRVOUKA LITE. Teší nás, že si môžete väčšinu našich titulov objednávať s príspevkom MŠVVaŠ SR.

Opäť sme pre vás v rámci našej akcie AITEC pre ŠKOLY pripravili ponuku NAJVÝHODNEJŠÍCH CIEN v ministerských balíkoch. Objednávať za akciové ceny môžete v časti Tituly hradené z príspevku MŠVVaŠ SR do 10. 05. 2021. 

 

Počas trvania Akcie AITEC pre ŠKOLY máte možnosť získať našu obľúbenú digitálnu podporu aitec offline za cenu iba 9,60 € s DPH.

Ako na to? Objednajte si vybrané tituly ku konkrétnemu produktu aitec offline pre celú triedu a systém vám automaticky ponúkne možnosť zakúpiť si digitálnu podporu za zvýhodnenú cenu. Presné podmienky AKCIE nájdete uvedené v našom Internetovom kníhkupectve, jednotlivo pri každom produkte aitec offline.

 

Učte moderne, učte s digitálnou podporou aitec offline.

 

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadne našej ponuky je vám plne k dispozícii náš tím na zákazníckom servise. Radi vám poradíme s výberom alebo poskytneme doplňujúce informácie k titulom.

 

 


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.