Používateľské nástroje

VyhľadávanieAko na rýchle preopakovanie slovenského jazyka? Na pomoc prichádzajú ROZCVIČKY

Dátum uverejnenia: 27.10.2022

Ako na rýchle preopakovanie slovenského jazyka? Na pomoc prichádzajú ROZCVIČKY

Potrebujete si rýchlo zopakovať so žiakmi prebraté učivo? Vyskúšajte naše ROZCVIČKY.

Udržiavajte žiakov aktívnych a motivovaných hneď od začiatku vyučovacej hodiny. V našej digitálnej podpore na vyučovanie nájdete nový nástroj ROZCVIČKY, ktorý vám v tom pomôže. Učivo zo slovenského jazyka či matematiky prebraté na predchádzajúcich hodinách si s deťmi zopakujete rýchlo a ľahko. 


Úlohy zo slovenčiny

ROZCVIČKY k slovenskému jazyku nájdete v programoch aitec offline pod ikonkou červeného cvičiaceho panáčika. Pomocou nastavení si vytvoríte presne taký typ cvičení, aký vám vyhovuje.

Každá ROZCVIČKA vám ponúkne určité typy úloh v závislosti od ročníka a oboru, ktorý si navolíte. Zamerali sme sa najmä na učivo, ktoré robí žiakom najväčšie problémy. Preopakovať si tak môžete napríklad použitie samohlásky ä, tvrdé a mäkké spoluhlásky, vybrané slová či spodobovanie


ROZCVIČKY si viete pripraviť ako pdf súbor na vytlačenie. Je na vás, koľko skupín a úloh si navolíte na stranu. Môžete si vybrať jeden typ rozcvičky, ale môžete nakombinovať aj viacero z nich. Program vám v prípade záujmu vygeneruje aj riešenia úloh, čo je vhodné v prípade, ak chcete nechať žiakov samostatne pracovať. 


Nový nástroj nájdete v programoch aitec offline ku Slovenskému jazyku pre 2. - 4 ročník. Rovnako tak ho môžu využívať rodičia na domáce precvičovanie učiva prostredníctvom produktov HOME. Samostatné ROZCVIČKY sme pripravili aj pre vyučovanie matematiky.

 


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.