Používateľské nástroje

VyhľadávanieSúťaže

Učte spolu s nami jednoducho, kreatívne a zážitkovo! Celoslovenská vlastivedná súťaž Spoznávame Slovensko je určená pre kolektívy žiakov štvrtých ročníkov základných škôl. Viaže sa na vlastivedné učivo a tematické celky, ktoré sa preberajú počas školského roka. Úlohou štvrtákov je spracovať projekt v rámci ľubovoľného tematického okruhu. Odmenou im bude nielen množstvo zábavy, spoločných zážitkov a vedomostí, ale aj hodnotné ceny, ktoré môžu využiť napríklad pri spoznávaní Slovenska. Všetky dôležité informácie nájdete na stránke www.sutaze.aitec.sk.

Súťaž prebiehala od 5. októbra 2022 do 11. júna 2023. Galériu štvrtáckych projektov, ktorí sa zapojili do súťaže si možete pozrieť v galérii na súťaže. Víťazné projekty jednotlivých súťažných kôl aj obsolútneho víťaza v galérii víťazov na stránke súťaže.

 


 

Dajte nám o svojej skúsenosti vedieť. Vyplnenie dotazníka vám zaberie menej ako 5 minút a nám poskytne dôležitú spätnú väzbu. Zapojiť sa môžu pedagógovia vyučujúci na 1. stupni základných škôl. Prejdite na Prieskum používania Edičného katalógu.


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.