Používateľské nástroje

VyhľadávanieSúťaže

 

Druhý ročník celoslovenskej vlastivednej súťaže Spoznávame Slovensko sa skončil. Zapojili sa do nej kolektívy žiakov štvrtých ročníkov z 27 základných škôl. Súťaž vychádza z vlastivedného učiva, ktoré sa preberá počas celého školského roka. Žiaci pretavili vedomosti o Slovensku do nápaditých a kreatívnych projektov. Odmenou sú nielen hodnotné výhry, ale aj množstvo zábavy a spoločných zážitkov. Učte spolu s nami zábavne, tvorivo a zážitkovo!

Všetky dôležité informácie nájdete na stránke www.sutaze.aitec.sk.

 

Súťaž prebiehala od 1. novembra 2023 do 31. mája 2024.

 

Pozrite si galériu štvrtáckych projektov, ktorí sa zapojili do 2. ročníka súťaže. Nájdete tam množstvo inšpiratívnach nápadov. Kto zvíťazil v 2. ročníka súťaže sa dozviete v časti Víťazné projekty.

 


 

 

Učte spolu s nami jednoducho, kreatívne a zážitkovo! Celoslovenská vlastivedná súťaž Spoznávame Slovensko je určená pre kolektívy žiakov štvrtých ročníkov základných škôl. Viaže sa na vlastivedné učivo a tematické celky, ktoré sa preberajú počas školského roka. Úlohou štvrtákov je spracovať projekt v rámci ľubovoľného tematického okruhu. Odmenou im bude nielen množstvo zábavy, spoločných zážitkov a vedomostí, ale aj hodnotné ceny, ktoré môžu využiť napríklad pri spoznávaní Slovenska. Všetky dôležité informácie nájdete na stránke www.sutaze.aitec.sk.

Súťaž prebiehala od 5. októbra 2022 do 11. júna 2023. Galériu štvrtáckych projektov, ktorí sa zapojili do súťaže si možete pozrieť v galérii na súťaže. Víťazné projekty jednotlivých súťažných kôl aj obsolútneho víťaza v galérii víťazov na stránke súťaže.

 


 

Dajte nám o svojej skúsenosti vedieť. Vyplnenie dotazníka vám zaberie menej ako 5 minút a nám poskytne dôležitú spätnú väzbu. Zapojiť sa môžu pedagógovia vyučujúci na 1. stupni základných škôl. Prejdite na Prieskum používania Edičného katalógu.


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.