Používateľské nástroje

VyhľadávanieAko sa zapojiť do súťaže Spoznávame Slovensko? Inšpirujte sa videom šikovných žiakov

Dátum uverejnenia: 16.11.2022

Ako sa zapojiť do súťaže Spoznávame Slovensko? Inšpirujte sa videom šikovných žiakov

Vlastivedná súťaž Spoznávame Slovensko je v plnom prúde a my sa veľmi tešíme, že nám posielate svoje projekty. Ak by ste sa radi zapojili, ale neviete ako na to, prinášame vám výbornú inšpiráciu.

Neváhajte a vypracujte so svojimi štvrtákmi vlastivedný projekt, ktorý ich bude nielen baviť, ale ich aj mnohé naučí a dokonca im môže priniesť hodnotné ceny. Súťaž Spoznávame Slovensko je určená pre celé triedne kolektívy a zapojiť sa do nej je naozaj jednoduché. Stačí si vybrať jednu z troch tematických oblastí (cestovná kancelária, zberateľ ľudových tradícií, osobnosť regiónu) a žiaci sa môžu pustiť do práce. 

Fantázii sa medze nekladú. Súťažné projekty môžu mať podobu prezentácie, videa, fotoreportáže, výtvarne spracovaného plagátu či pohľadnice, lapbooku a pod.  Ako inšpirácia vám môže poslúžiť aj nesúťažné video minuloročných štvrtákov, ktoré sme vám predstavili v rámci semináru Vlastiveda plná zážitkov. Gamifikácia vo vzdelávaní.

 

Súťaž tematicky nadväzuje na rozvrhnutie učiva v pracovnej učebnici Vlastiveda pre štvrtákov/Vlastiveda pre štvrtákov LITE. Zapojte sa ešte dnes. Uzávierka prvého okruhu pod názvom Slovensko v minulosti a dnes je už 30. novembra 2022

Detailné pravidlá nájdete definované v Štatúte súťaže. Vaše kolektívne projekty posielajte prostredníctvom elektronického formulára dostupného na stránke sutaze@aitec.sk.

 

 


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.