Používateľské nástroje

VyhľadávanieNové licenčné podmienky aitec offline

Dátum uverejnenia: 7.3.2023

Nové licenčné podmienky aitec offline

V rámci zlepšovania služieb prichádzame s úpravou licenčných podmienok aitec offline. Našim cieľom je zjednodušiť, sprehľadniť a zefektívniť používanie obľúbenej digitálnej podpory na vyučovanie.

1 = 1

Jedna digitálna licencia aitec offline je určená pre jedného používateľa s možnosťou aktivácie licencie na jedno vami vybrané zariadenie. Jeden používateľ využije jednu aktiváciu digitálnej licencie. V prípade potreby, napr. prípravy na vyučovanie na inom zariadení doma, je potrebné zakúpiť si ďalšiu digitálnu licenciu aitec offline.  

Rýchlosť a pohodlnosť

Čakanie na aitec offline je minulosťou, už nemusíte vyčkávať na kuriéra. Všetko vám príde online do vášho zákazníckeho konta na www.aitec.sk.

 

Cédečko už nebude

Riešite problémy s nedostupnou CD mechanikou? Hoďte ich za hlavu! Na používanie aitec offline už viac nebudete potrebovať cédečko. Digitálne produkty aitec offline sú už dostupné len vo formáte LICENCIA na STIAHNUTIE.

Naše verzie aitec offline NA STIAHNUTIE predstavujú rýchlejšiu, efektívnejšiu, ekonomickejšiu aj ekologickejšiu alternatívu.

 

Internet je nevyhnutný na stiahnutie digitálnej licencie a aktiváciu

Všetky informácie o digitálnej licencii aitec offline (na stiahnutie) nájdete vo svojom zákazníckom konte na www.aitec.sk. V detaile licencie je dostupný link na stiahnutie softvéru, pri ktorom je potrebné pripojenie na internet. Pri prvom spustení aitec offline budete potrebovať dve veci: jedinečný licenčný kľúč, ktorý získate kúpou aitec offline, a opäť internetové pripojenie.

Po aktivovaní licencie programu aitec offline prestáva byť internet nevyhnutnosťou. Výhody digitálnej podpory na vyučovanie môžete využívať aj bez prístupu k sieti.

 

Jednoduchý prenos licencie na nové zariadenie

V prípade výmeny počítača si viete licenciu z daného zariadenia odobrať (deaktivovať) a preniesť na nové zariadenie.

 

Ak máte otázky týkajúce sa produktu aitec offline, odpovede na vaše najčastejšie otázky nájdete v časti VAŠE OTÁZKY – NAŠE ODPOVEDE.

 

Článok bol aktualizovaný 19. 2. 2024.


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.