Používateľské nástroje

VyhľadávanieNové licenčné podmienky aitec offline

Dátum uverejnenia: 7.3.2023

Nové licenčné podmienky aitec offline

V rámci zlepšovania služieb prichádzame s úpravou licenčných podmienok aitec offline. Našim cieľom je zjednodušiť, sprehľadniť a zefektívniť používanie obľúbenej digitálnej podpory na vyučovanie.

1 = 1

Licencia aitec offline bola doteraz určená pre jedného používateľa s možnosťou inštalácie na dve zariadenia. PO NOVOM platí, že jedna licencia bude dostupná pre jedno vami vybrané zariadenie. 

Rýchlosť a pohodlnosť

Čakanie na aitec offline je minulosťou, už nemusíte vyčkávať na kuriéra. Všetko vám príde online do vášho konta na www.aitec.sk.

 

Cédečko viac nepotrebujete

Riešite problémy s nedostupnou CD mechanikou? Hoďte ich za hlavu! Na používanie aitec offline už viac nebudete potrebovať cédečko. Slúži iba ako nosič dát (softvéru), ku ktorým sa hravo dostanete aj bez potreby jeho zakúpenia.

Naše verzie aitec offline NA STIAHNUTIE predstavujú rýchlejšiu, efektívnejšiu, ekonomickejšiu aj ekologickejšiu alternatívu. Pre tých, ktorí majú pocit, že CD predsa len potrebujú, bude dostupné k licencii za extra poplatok.

Internet je nevyhnutný na stiahnutie digitálnej licencie a aktiváciu


Všetky informácie o digitálnej licencii aitec offline (na stiahnutie) nájdete vo svojom konte na www.aitec.sk. V detaile licencie je dostupný aj link na stiahnutie softvéru, pri ktorom je potrebné pripojenie na internet. V závere každej inštalácie licencie – či už vo verzii NA STIAHNUTIE alebo z CD – budete potrebovať dve veci: jedinečný licenčný kľúč, ktorý získate kúpou aitec offline, a opäť internetové pripojenie.

Po aktivovaní licencie programu aitec offline prestáva byť internet nevyhnutnosťou. Výhody digitálnej podpory na vyučovanie môžete využívať aj bez prístupu k sieti.

 

 

 

 

 


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.