Používateľské nástroje

VyhľadávaniePrečo nakupovať v Akcii AITEC pre ŠKOLY 2022?

Dátum uverejnenia: 9.5.2022

Prečo nakupovať v Akcii AITEC pre ŠKOLY 2022?

Ešte do 15. mája 2022 môžete na nákup našich titulov využiť Akciu AITEC pre ŠKOLY 2022. Prečítajte si, prečo sa oplatí nakupovať práve teraz.

Neodkladajte nákup učebníc na nový školský rok a objednajte si tituly vydavateľstva AITEC ešte dnes. Momentálne sa nachádzame v období plynúcej akcie, kedy môžete na nákupe učebných materiálov ušetriť. Pre tých, ktorí stále váhajú, sme spísali niekoľko dôvodov, prečo sa oplatí konať. 


1. Nakúpite výhodne za ministerské peniaze

 

Práve v týchto dňoch majú školy možnosť zabezpečiť pre svojich žiakov kvalitné tituly nielen za akciové ceny, ale najmä za peniaze zo štátneho rozpočtu. Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky (MŠVVaŠ SR) zverejnilo dokument pod názvom Príspevok na edukačné publikácie na školský rok 2022/2023. Školy si prostredníctvom neho môžu dohľadať výšku finančného príspevku, ktorý im bude poskytnutý na nákup učebníc. 


Teší nás, že aj tento rok si môžete vyberať z bohatej ponuky titulov a edukačných pomôcok vydavateľstva AITEC. Mnohé z nich sú zaradené do ministerského Zoznamu edukačných publikácii na príspevok zo štátneho rozpočtu (školský rok 2022/2023). Jeho plné znenie nájdete na Edičnom portáli.2. Získate aitec offline za najlepšiu cenu

Počas trvania Akcie AITEC pre ŠKOLY 2022 máte možnosť získať našu obľúbenú digitálnu podporu na vyučovanie aitec offline za najlepšie ceny v roku. Ako na to? Objednajte si vybrané tituly pre celú triedu a systém vám automaticky ponúkne možnosť zakúpiť si digitálnu podporu výhodnejšie. Presné podmienky nájdete uvedené v našom Internetovom kníhkupectve, jednotlivo pri každom produkte aitec offline.

Takmer všetky z našich digitálnych produktov sú hradené z príspevku ministerstva školstva. Podľa vlastných preferencií si môžete zvoliť verziu NA STIAHNUTIE alebo na CD, ktoré sú obsahovo identické. Rozdiel medzi nimi spočíva iba v spôsobe inštalácie do vášho počítača. Viac informácií nájdete aj v našom článku aitec offline NA STIAHNUTIE vs. na CD. Poznáte rozdiel? 

 3. Môžete využiť ponuku ministerských balíkov

 

Nahliadnite tiež do našej ponuky balíkov. Pripravili sme ich pre vás po ročníkoch, tak, aby obsahovali obľúbené tituly, ktoré sa vám najviac hodia na vyučovanie.Veľký prehľad balíkov nájdete aj na našej stránke.  

Tituly za najvýhodnejšie ceny môžete v rámci Akcie AITEC pre ŠKOLY 2022 objednávať do 15. mája 2022. V prípade potreby či akýchkoľvek nejasností je vám plne k dispozícii náš tím na zákazníckom servise. Sme tu pre vás každý deň, aby sme vypočuli vaše potreby, poradili s výberom alebo poskytli doplňujúce informácie k titulom.

 


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.