Používateľské nástroje

VyhľadávaniePublikovali sme nový metodický materiál

Dátum uverejnenia: 13.12.2012

Publikovali sme nový metodický materiál

Ak používate na vyučovanie učebnicu Matematika pre 1. ročník ZŠ od autorov P. Černek – J. Rýglová – S. Bednářová, uľahčí Vám prípravu na vyučovanie nový metodický materiál

Ak používate na vyučovanie učebnicu Matematika pre 1. ročník ZŠ od autorov P. Černek – J. Rýglová – S. Bednářová, uľahčí Vám prípravu na vyučovanie nový metodický materiál k 1. časti tejto učebnice vo forme podrobných Metodických komentárov pre učiteľa. Súbor vo formáte pdf (1632 kB) si môžete bezplatne stiahnuť pri uvedenom titule alebo v sekcii Materiály na stiahnutie.
Vo všeobecnej časti nájdete metodické poznámky k použitým vyučovacím stratégiám a odporúčaným typom aktivít na vyučovaní pri práci s touto učebnicou, tiež podrobnejšie komentáre a vysvetlenia k navrhovaným didaktickým postupom pri riešení rôznych typov príkladov a úloh, ktoré autori zaradili do pracovnej učebnice. Hlavnú časť metodického materiálu tvoria podrobné komentáre k jednotlivým príkladom a úlohám v učebnici doplnené o riešenia, ktoré by mohli byť z pohľadu autorov problematické.

Publikovaný metodický materiál má zefektívniť prácu s touto učebnicou a uľahčiť prípravu učiteľa na vyučovanie.

Metodický materiál k 2. časti tejto učebnice nájdete na našej stránke k začiatku 2. polroka školského roka 2012/2013.


 


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.