Používateľské nástroje

VyhľadávanieSlávnostné ukončenie školského roka s HUPSOVÝM šlabikárom LIPKA®

Dátum uverejnenia: 24.6.2014

Slávnostné ukončenie školského roka s HUPSOVÝM šlabikárom LIPKA®

Koncoročná oslava prváčikov s bohatým programom s prítomnosťou rodičov a krásne torty v tvare knihy, ktoré zdobili ilustrácie z nášho šlabikára – takto sa lúčili so školským rokom v ZŠ v Zubrohlave.

Pani učiteľka Ilievová nám v mene pedagógov tejto školy vyjadrila v maile  poďakovanie za HUPSOV šlabikár LIPKA, ktorý tento školský rok v ich škole úspešne používali, a poslala nám niekoľko fotografií z tohto podujatia.
Tešíme sa za túto spätnú väzbu a ďakujeme.

Z emailu p. učiteľky Ilievovej:

„V prílohe Vám posielam fotky z našej šlabikárovej rozlúčky, ktorá sa konala 19. júna 2014 v ZŠ Zubrohlava. Žiaci 1. A a 1. B sa rozlúčili so svojím kamarátom Hupsom. Všetci spoločne si pripravili krásny program pre rodičov. Tento program bol prvý raz v škole a všetkým rodičom a priateľom na facebooku sa veľmi páčil. Odmenou pre všetkých boli sladké torty v podobe krásnych prváckych šlabikárov. My všetci prváci Vám ďakujeme za krásny šlabikár, super kamaráta Hupsa, veľa krásnych článkov, úloh, cvičení v šlabikári a prajeme Vám veľa prváčikov a pani učiteliek, ktorí budú milovať šlabikáre HUPS.“

Aj vám sa dobre pracovalo s naším šlabikárom? Budeme radi, ak nám o tom dáte vedieť. Písať môžete na našu emailovú adresu redakcia@aitec.sk alebo aj na adresu nášho vydavateľstva: Vydavateľstvo AITEC, Slovinská 12, 821 04 Bratislava. 

žiaci 1. A a 1. B pred programom program
 program pre rodičov  torty
 foto s tortami  chutí nám
 program  záverečná fotografia
 pani učiteľky: V. Žofajová, D. Jagelková, P. Ilievová  vlastnoručne vyrobené kulisy

SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.