Používateľské nástroje

VyhľadávanieUčebnicové vydavateľstvo AITEC – špecialista na učebnice a učebné materiály pre 1. stupeň ZŠ má novú internetovú stránku

Dátum uverejnenia: 27.5.2012

Učebnicové vydavateľstvo AITEC – špecialista na učebnice a učebné materiály pre 1. stupeň ZŠ má novú internetovú stránku

Učebnicové vydavateľstvo AITEC – špecialista na učebnice a učebné materiály pre primárne vzdelávanie otvára svoju novú internetovú stránku.

Novú internetovú stránku sme pre Vás spolu s tímom odborníkov pripravili so zámerom ponúknuť našim klientom a návštevníkom stránky predovšetkým lepšie a prehľadnejšie informácie.
Z viacerých úprav spomenieme aspoň najdôležitejšie:

  • Rozšírili a sprehľadnili sme všetko, čo potrebuje (predovšetkým učiteľ) vedieť o ponúkaných učebniciach a učebných materiáloch z nášho portfólia.
  • Doplnili sme užitočné súvisiace didaktické materiály, ktoré nájdete priamo pri jednotlivých tituloch.
  • Rošírili sme servis pre školy, ktorý prehľadne informuje o možnostiach nakúpiť naše tituly za zvýhodnených podmienok s možnosťou získať grátis bonusy.
  • Sprehľadnili sme objednávanie titulov a pridali možnosť jednoducho zaregistrovať objednávku pre celú triedu.
  • Rozšírili sme informácie o seminároch s možnosťou prihlasovania na metodické semináre priamo cez webovú stránku.


...to všetko s cieľom poskytnúť používateľom našich titulov širšiu užívateľskú podporu a lepší klientský servis.

Veríme, že spolu s ponukou viacerých nových titulov z našej produkcie, ktoré sú pre učiteľov a žiakov primárneho vzdelávania pripravené k septembru 2012, prispejeme ku kvalitnejšiemu vzdelávaniu našich najmladších žiakov a k zlepšeniu podmienok náročnej práce ich pedagógov.


Kolektív vydavateľstva AITEC


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.