Používateľské nástroje

VyhľadávanieVzdelávajte kvalitne s vydavateľstvom AITEC. U nás nájdete všetko, čo potrebujete na vyučovanie na 1. stupni ZŠ

Dátum uverejnenia: 23.5.2022

Vzdelávajte kvalitne s vydavateľstvom AITEC. U nás nájdete všetko, čo potrebujete na vyučovanie na 1. stupni ZŠ

Hľadáte učebné materiály, ktoré by pokryli výučbu na celom prvom stupni základných škôl? U nás nájdete všetko, čo potrebujete.

Učebnice a ďalšie edukačné publikácie, komplexná digitálna podpora aitec offline, rôznorodé didaktické materiály, ale aj bezplatné vzdelávanie prostredníctvom online seminárov. To všetko a ešte oveľa viac ponúka učiteľom vydavateľstvo AITEC. Dávame si pritom extra záležať na tom, aby sme dodržali odbornosť a zaručili kvalitu našich titulov. 

 

Bohatá ponuka titulov pre celý 1. stupeň ZŠ

Vydavateľstvo AITEC sa môže popýšiť tým, že ako jediné na Slovensku sa špecializuje výhradne na edukačné publikácie pre 1. 4. ročník základných škôl. Nájdete tak u nás kompletné portfólio titulov zahŕňajúce všetky hlavné predmety. Viac informácií o jednotlivých tituloch nájdete v našom e-shope

 

 

Digitálna podpora

K našim titulom ponúkame aj komplexnú digitálnu podporu aitec offline, ktorej úlohou je zjednodušiť učiteľom nielen prípravu na vyučovanie, ale aj samotnú prácu so žiakmi v triede. Jednotlivé produkty aitec offline obsahujú množstvo  metodického a didaktického materiálu, vrátane prezentácií, videí a interaktívnych hier, ktoré neustále aktualizujeme a dopĺňame o novinky. 

 

 

aitec online

Naša internetová knižnica je dostupná pre každého - žiaci, rodičia aj učitelia ju môžu využívať na bezplatné online listovanie titulmi vydavateľstva AITEC. Pre registrovaných pedagógov navyše ponúka bohatú podporu v podobe metodických komentárov, vzorových riešení, obrazových materiálov, návrhov príprav, návrhov TVVP.

 

 

Obsah rozhoduje

Záleží nám na tom, o čom a ako sa učia žiaci v školách. Preto sa na odbornosť našich titulov môžete spoľahnúť. Všetky tituly z ponuky vydavateľstva AITEC spĺňajú požadované kritériá kvality – majú udelené platné schvaľovacie, resp. odporúčacie doložky MŠVVaŠ SR a taktiež certifikát interného manažmentu kvality programu „Obsah rozhoduje“.

 

 

 

Metodické semináre

Pravidelne pripravujeme bezplatné online semináre, plné zaujímavých informácií, praktických inšpirácií a námetov na vyučovanie, didaktických pomôcok či ukážok ako pracovať s aitec offline. Naše semináre sú formou metodickej podpory pre učiteľov, ktorá prináša priestor na výmenu skúseností a nápadov. Záznamy zo všetkých uskutočnených online seminárov sú dostupné na našom YouTube.

 

 

V rámci každoročnej Akcie AITEC pre ŠKOLY si môžete opäť vyberať z ponuky titulov s NAJVÝHODNEJŠÍMI CENAMI v ministerských balíkoch. Objednávať za akciové ceny môžete v časti Tituly hradené z príspevku MŠVVaŠ SR až do 31. 5. 2022. 

 

 


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.