Používateľské nástroje

VyhľadávanieVzdelávame na Smolenickom zámku a zároveň vítame školský rok

Dátum uverejnenia: 28.8.2023

Vzdelávame na Smolenickom zámku a zároveň vítame školský rok

Užite si posledné dni prázdnin a zároveň s nami naštartujte nový školský rok. Príďte si s deťmi do stánku AITEC vyskúšať program na domácu prípravu HOME a získajte aj prekvapenie.

Od piatku 1. 9. 2023 do nedele 3. 9. 2023 sa koná podujatie Zakliate kráľovstvo na Smolenickom zámku, ktorého sme sa stali hlavným partnerom. V piatok 1. 9. 2023 od 10:00 do 18:00 vás pozývame do stánku AITEC, kde si budú môcť všetky deti i rodičia vyskúšať, ako funguje program HOME určený na domácu prípravu na vyučovanie. Okrem možnosti zahrať sa v iHRISKU dostanú od nás deti aj prekvapenie, ktoré využijú v už blížiacej sa škole.

Digitálne produkty HOME nadväzujú na učiteľský aitec offline, ktorý je bežne využívaný na vyučovaní v 1. až 4. ročníku základných škôl. Po stiahnutí a nainštalovaní programu do počítača má rodič k dispozícii všetko potrebné na domácu prípravu svojho dieťaťa.  Vďaka jednotlivým funkciám dokáže s ľahkosťou precvičiť presne tú látku, ktorú žiaci preberajú v dané obdobie školského roka. Dieťa tak používa vedomosti získané na vyučovaní a lepšie si ich zapamätá.

Zakliate kráľovstvo na Smolenickom zámku

Kráľovstvo Smolenického zámku sa dostalo do úzkych! Pozývame všetky deti, aby ukázali Vodníkovi, Ježibabe, Víle, Snehulienke a ďalším rozprávkovým bytostiam, že odvaha a dobré vlastnosti ešte nevymreli a tým spoločne toto kráľovstvo odkľajeme!

Ukončite s nami letné prázdniny na Smolenickom zámku, kde budete môcť zažiť krásny deň plný hier, zábavy, sladkých odmien a radosti.


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.