Používateľské nástroje

VyhľadávanieWorkshopy v Poprade: Máme PREKVAPENIE pre každého účastníka

Dátum uverejnenia: 10.8.2023

Workshopy v Poprade: Máme PREKVAPENIE pre každého účastníka

Takmer všetky miesta na našich workshopoch sú už zaplnené. Stále však máte možnosť zúčastniť sa ich. Každý z vás od nás navyše získa veľké prekvapenie.

Interaktívne workshopy v Poprade, 24. augusta 2023, sa už nezadržateľne blížia a my sa tešíme, že ich kapacita bude čoskoro úplne zaplnená. Keďže nám záleží na tom, aby ste od nás získali čo najviac nových podnetov a tipov na zábavnejšie a efektívnejšie vyučovanie, okrem informáciami nabitých workshopov, máme pre vás ešte niečo.

Prekvapenie

Ku každému workshopu, ktorý absolvujete, získate komplexnú digitálnu podporu na vyučovanie aitec offline. Navyše si však môžete vybrať ešte ďalšie dva produkty aitec offline podľa vlastného výberu. Takto budete môcť pracovať s touto digitálnou podporou až na štyroch vyučovacích predmetoch. Pozrite si našu ponuku, aby ste si vedeli jednoducho vybrať, ktorý vám vyhovuje.
 

Posledné miesta a voľné workshopy

Prihláste sa teraz na voľné workshopy, máme posledné voľné miesta. 

Ukážky aitec offline a prehľad workshopov nájdete vo videu


Viac o podujatí

Workshop, Zážitkové vnímanie na hodinách čítania je súčasťou programu Interaktívne workshopy v Poprade, ktorý sa bude konať v dvoch doobedňajších blokoch 24. augusta 2023 v Poprade. Program obsahuje spolu 5 rôznych workshopov, ktorých predmetom je slovenský jazyk, čítanie, matematika a prírodoveda. Ich cieľom je inšpirovať vás, motivovať skúsiť na hodinách niečo nové, vedieť zaujať. Každý účastník si môže vybrať z programovej ponuky dva interaktívne workshopy

Registráciu na workshopy a všetky informácie ohľadom celého podujatia nájdete tu.


Súvisiace články a tituly:

Nové tituly za ministerský príspevok pre 4. ročník

Obsah rozhoduje

Všetky tituly z ponuky vydavateľstva AITEC, s. r. o. spĺňajú požadované kritériá kvality – majú udelené platné schvaľovacie, resp. odporúčacie doložky MŠVVaŠ SR a taktiež certifikát interného manažmentu kvality programu „Obsah rozhoduje“.

 


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.