Vaše otázkyNaše odpovede

k didaktickej koncepcii a obsahu titulov vydavateľstva AITEC

Vyššie si môžete vybrať inú kategóriu alebo sa vráťiť späť na hlavnú stránku FAQ.

aitec online (3)Zobraziť otázky

 • Čo je to aitec online? Zobraziť odpoveď

aitec offline (14)Zobraziť otázky

 • Ako si stiahnem aitec offline? Zobraziť odpoveď
 • Licencie aitec offline nájdete vo svojom konte na www.aitec.sk vo forme NA STIAHNUTIE.

  Pripravili sme pre vás videonávod, ktorý vám ukáže, kde nájdete uložený inštalačný súbor, ako rozzipujete a následne nainštalujete aitec offline. Na záver už len aktivujete aitec offline pomocou licenčného kľúča. Všetky zakúpené licencie na aitec offline nájdete v konte toho, kto urobil objednávku na daný tovar. 

  Videonávod slúži ako pomoc pri inštalácii licencie aitec offline pre učiteľov a HOME pre rodičov.

   

  UPOZORNENIE

  Program aitec offline je bezpečný a neohrozuje váš počítač. Ak vás Microsoft Defender upozorní, že zabránil spusteniu nerozpoznanej aplikácie, vyberte si možnosť Ďalšie informácie a následne Spustiť aj v tomto prípade a spustí sa vám inštalácia programu aitec offline. Na stiahnutie programu vám odporúčame použiť internetový prehliadač Chrome či Mozila Firefox.

  Internetový prehliadač Microsoft Edge vás upozorní, že súbor typu .exe sa bežne nesťahuje. Program aitec offline je bezpečný a neohrozuje váš počítač. Po stiahnutí programu aitec offline sa tento program automaticky neuloží, ale vyžaduje vaše potvrdenie. Z ponuky pri programe si vyberte možnosť program Ponechať a následne Ponechať aj tak. Program aitec offline vám následne uloží na miesto, ktoré máte prednastavené a môžete spustiť inštaláciu.

   

 • Čo je to aitec offline? Zobraziť odpoveď

SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.