Používateľské nástroje

VyhľadávanieSlovenský jazyk pre 2. ročník ZŠ

Platnosť licencie do: 31. 1. 2024

Program aitec offline je vytvorený pre učiteľky a učiteľov ako komplexná podpora na vyučovanie. Nástroje programu aitec offline poskytujú možnosti na motivovanie, vysvetľovanie, precvičovanie a upevňovanie učiva. Vaši žiaci určite ocenia na hodinách interaktívne hry (iHRiSKO), ktoré ponúkajú dostatočný priestor na zábavné precvičovanie učiva. Nástroj VYREZÁTOR prináša možnosť otvoriť si cvičenie vo zväčšenom výreze, a vďaka tomu s ním lepšie pracovať na interaktívnej alebo bielej tabuli.

 

Vo verzii aitec offline k Slovenskému jazyku pre 2. ročník ZŠ (R. Titková a kol.), DEMO verzia s licenciou do 31. 1. 2024 nájdete:

  • listovanie titulmi zo série Slovenský jazyk pre 2. ročník ZŠ (R. Titková a kol.),
  • učebné metodické a didaktické materiály priradené k učivu;
  • multimediálne prezentácie vo formáte, ktorý ponúka nástroje na priame vpisovanie do prezentácií;
  • iHRiSKO – interaktívne hry na precvičovanie;
  • nástroje: Rozcvičky, Vyrezátor, Štetec a Poznámky;
  • DEMO verziu programu s licenciou do 31. 1. 2024.

 

UPOZORNENIE

Program aitec offline je bezpečný a neohrozuje váš počítač. Ak vás Microsoft Defender upozorní, že zabránil spusteniu nerozpoznanej aplikácie, vyberte si možnosť Ďalšie informácie a následne Spustiť aj v tomto prípade a spustí sa vám inštalácia programu aitec offline. Na stiahnutie programu vám odporúčame použiť internetový prehliadač Chrome či Mozila Firefox.

Internetový prehliadač Microsoft Edge vás upozorní, že súbor typu .exe sa bežne nesťahuje. Program aitec offline je bezpečný a neohrozuje váš počítač. Po stiahnutí programu aitec offline sa tento program automaticky neuloží, ale vyžaduje vaše potvrdenie. Z ponuky pri programe si vyberte možnosť program Ponechať a následne Ponechať aj tak. Program aitec offline vám následne uloží na miesto, ktoré máte prednastavené a môžete spustiť inštaláciu.

Ako stiahnuť aitec offline

Aby ste mohli stiahnuť inštalačný súbor aitec offline, musíte byť zaregistrovaný na našom portáli. Ak sa chcete zaregistrovať, kliknite na tlačidlo nižšie. Registráciou získate prístup aj do Internetovej knižnice AITEC.

Registrovať sa ako nový zákazník

Ak ste už zaregistrovaný v Internetovom kníhkupectve AITEC, môžete sa prihlásiť a môžete si stiahnuť inštalačný súbor.

Prihlásiť sa

Ak nemáte záujem sa zaregistrovať ako nový zákazník, vyplňte nasledujúci formulár a automaticky sa vám spustí preberanie inštalačného súboru aitec offline.

Formulár na stiahnutie aitec offline

Povinné len pre štát Slovensko

Udeľujem týmto súhlas so spracovaním svojich osobných údajov v rozsahu (e-mail, zaradenie, okres a štát) podľa Nariadenia GDPR a Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov Vydavateľstvu AITEC, s. r. o., IČO 43 829 171, so sídlom Slovinská 12, 821 04 Bratislava na účely zasielania informácií o novinkách a produktoch Vydavateľstva AITEC v elektronickej podobe (Newsletter AITEC) na obdobie pôsobenia ako pedagóg na 1. stupni ZŠ/dieťa na 1. stupni ZŠ.
Podrobné informácie o spôsobe spracovania osobných údajov sú uvedené v dokumente Podmienky pre spracovanie osobných údajov na www.aitec.sk.
Odoberanie AITEC – Newslettera môžete bez problémov kedykoľvek zrušiť. Príslušný odkaz na odhlásenie nájdete na konci každého AITEC – Newslettera. Udelený súhlas na spracúvanie osobných údajov môžete ako dotknutá osoba kedykoľvek zrušiť aj odoslaním mailu na adresu osobne.udaje@aitec.sk.

Údaje označené sú povinné.
Stlačením tlačidla „Odoslať formulár“ odošlete formulár s vyššie uvedenými údajmi a získate prístup na stiahnutie Slovenský jazyk pre 2. ročník ZŠ


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.