Používateľské nástroje

VyhľadávanieJesenná ponuka seminárov je vyčerpaná. Ďakujeme, že ste boli aj v roku 2022 s nami

Dátum uverejnenia: 16.12.2022

Jesenná ponuka seminárov je vyčerpaná. Ďakujeme, že ste boli aj v roku 2022 s nami

Jeseň 2022 bola vo vydavateľstve AITEC bohatá na semináre a my sme vďační, že ste si ich ani tentoraz nenechali ujsť. Ďakujeme za vašu účasť, zapájanie sa do aktivít i dôležitú spätnú väzbu.

V septembri 2022 sme pre vás odštartovali jesennú sériu našich bezplatných metodických online seminárov. Predstavili sme vám dovedna päť tém zameraných na vlastivedu, slovenský jazyk aj matematiku. Doteraz sme poslali neuveriteľných 2379 osvedčení o účasti na týchto seminároch, z čoho máme veľkú radosť. Veríme, že vám stretnutia s našimi lektormi a autormi učebníc priniesli obohacujúce informácie a nové podnety na hodiny s vašimi žiakmi.


Záznamy z jednotlivých seminárov sú pre vás dostupné v archíve na stránke vydavateľstva AITEC, ako aj na našom YouTube kanáli, kde sa k nim môžete kedykoľvek vrátiť. 

  • Ako nájsť kľúč k vyučovaniu vlastivedy (21. 9. 2021),
  • Možnosť výberu pri učení (sa) = vyššia efektívnosť (5. 10. 2022),
  • Individuálny prístup na hodinách slovenského jazyka (26. 10. 2022),
  • Prechod cez základ 10 – hravo (23. 11. 2022),
  • Jednotky dĺžky a ich premeny (7. 12. 2022).

Už teraz pre vás pripravujeme semináre na rok 2023. Veríme, že sa budeme môcť s vami opäť stretávať v príjemnej atmosfére a hojnom počte. Čakajú vás zaujímavo spracované témy doplnené množstvom praktických tipov a nápadov na vyučovanie. Ďalšie informácie k obsahu pripravovaných seminárov budeme postupne aktualizovať na našej stránke v sekcii Semináre pre učiteľov. Sledujte nás aj na našom facebooku.


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.