Používateľské nástroje

VyhľadávanieNOVINKA: aitec offline k matematike od autorky B. Lehoťanovej

Dátum uverejnenia: 16.4.2024

NOVINKA: aitec offline k matematike od autorky B. Lehoťanovej

Používate na hodinách matematiky pracovnú učebnicu pre 1. ročník základných škôl od Brigity Lehoťanovej? Ak áno, táto novinka na školský rok 2024/2025 vás poteší.

Učebnica Matematika pre 1. ročník základných škôl od autorky B. Lehoťanovej je pre mnohých pedagógov tradičnou voľbou na vyučovanie matematiky. Na školský rok 2024/2025 prinášame NOVINKU, ktorou je digitálna podpora na vyučovanie aitec offline práve k tomuto titulu. Vďaka aitec offline bude vaša príprava na hodinu jednoduchšia a vyučovanie viac interaktívne a zážitkové.

 

 

Aitec offline k Matematike pre 1. ročník ZŠ (B. Lehoťanová) obsahuje:

  • elektronické listovanie (pre prvú i druhú časť titulu);
  • učebné a metodické materiály priradené k súvisiacemu učivu: Súbor praktických skúseností učiteľov z používania pracovnej učebnice (dostupné len v aitec offline) a vzorové riešenia;
  • iHRiSKO, ktoré zahŕňa interaktívne matematické hry na precvičenie si učiva zábavným a atraktívnym spôsobom;
  • nástroj VYREZÁTOR, ktorý umožňuje otvoriť si cvičenie vo väčšom výreze a pracovať s ním na interaktívnej tabuli alebo na bielej magnetickej tabuli;
  • priestor na vlastné metodické poznámky, možnosti zvýrazňovania, kreslenia.

 

Pozrite si video, v ktorom je zobrazená inovovaná hra z iHRiSKA aitec offline: Písanie číslic

 

Všetky informácie o digitálnom produkte aitec offline k Matematike pre 1. ročník ZŠ (B. Lehoťanová) vrátane technických požiadaviek nájdete na našom e-shope.

S NOVINKAMI, samozrejme, nekončíme. V blízkej dobe vám v našich aktualitách predstavíme ďalšie. Nezabudnite, že stále môžete využiť akciu AITEC pre ŠKOLY, počas ktorej nakupujete na našom e-shope za zvýhodnené ceny.


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.