Používateľské nástroje

VyhľadávanieOčakávaná akcia AITEC pre ŠKOLY je opäť tu!

Dátum uverejnenia: 5.4.2024

Očakávaná akcia AITEC pre ŠKOLY je opäť tu!

Teraz je ten správny čas na nákup edukačných publikácií na školský rok 2024/2025.

Nakupovať v predstihu sa oplatí. Aj tento rok môžete vďaka našej akcii AITEC pre ŠKOLY ušetriť. Zabezpečte si edukačné publikácie na nasledujúci školský rok 2024/2025 už teraz, včas a bez stresu. Neváhajte a navštívte náš e-shop.

 

Všetko, čo potrebujete o akcii vedieť

  • Akcia AITEC pre ŠKOLY prebieha od 4. apríla 2024 do 20. júna 2024 (po predĺžení).
  • Platí na všetky produkty na www.aitec.sk, pri ktorých je uvedená akciová cena.
  • Akciové ceny sú určené pre objednávky škôl a pedagógov.
  • Akciu AITEC pre ŠKOLY môžu, samozrejme, využiť aj učitelia budúcich prváčikov, preto sme jej trvanie nastavili s ohľadom na zápis žiakov do 1. ročníkov ZŠ.

 

Novinky, na ktoré sa môžete tešiť v školskom roku 2024/2025

Nová pracovná učebnica Čítanka pre druhákov s bonusovým doplnkovým zošitom PISÁR BRADA ponúka originálny učebný materiál na modernú výučbu čítania s porozumením a podporu tvorivého písania. Na tvorbe čítanky sa podieľal kolektív autoriek Čítaniek pre štvrtákov: J. Fabianová, K. Zraková a Z. Stanislavová. Autorky zohľadňovali požiadavky a námety učiteľov, rodičov, a aj súčasné potreby a záujmy samotných žiakov. Čítanka podporuje čítanie zážitkom a aktívnym dobrodružstvom a prináša plynulý prechod od elementárneho čítania k aktívnemu čítaniu a samostatnému čitateľstvu žiakov. Je podporená digitálnou podporou na vyučovanie aitec offline.

 

Matematika pre 1. ročník ZŠ od autorky B. Lehoťanovej sa stále teší obľube, preto sme sa rozhodli pripraviť digitálnu podporu na vyučovanie aitec offline aj pre tento titul.

 

Pre žiakov 3. a 4. ročníka sme pripravili pracovný zošit Vybrané slová v obrázkových príbehoch, v ktorom si cez príbehy a obrázky precvičia vybrané a im príbuzné slová. Moderná koncepcia učenia sa cez príbehy a obrázky je efektívna, tvorivá a predovšetkým zábavnejšia než memorovanie. Zošit žiakom umožní naučiť sa používať vybrané a im príbuzné slová vo vetách a v slovných spojeniach.

 

 

Ďalšou novinkou sú umelecky spracované nahrávky textov zo šlabikárov a čítaniek, ktoré môžu spraviť z hodín čítania priam zážitok. V nahrávkach budete môcť počuť hlasy známych slovenských hercov, ako je napríklad Martin Kaprálik, Vladimír Kobielsky, Ľudmila Swanová, Ján Gallovič, Kamil Mikulčík a ďalší. Nájdete ich v digitálnej podpore aitec offline k čítankám a šlabikárom.

 


 

Podrobnosti o všetkých novinkách nájdete v našom edičnom katalógu. V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhajte obrátiť na náš zákaznícky servis. Naše kolegyne sú pripravené vám ochotne poradiť pri vytváraní objednávok a poskytnúť vám všetky doplňujúce informácie k akcii.

 

Ďakujeme vám za dôveru pri voľbe AITEC produktov na školský rok 2024/2025.

 


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.