Používateľské nástroje

VyhľadávanieSlovenský jazyk pre druhákov LITE je v ministerskom zozname

Dátum uverejnenia: 19.8.2022

Slovenský jazyk pre druhákov LITE je v ministerskom zozname

Prinášame vám dobré správy. Pracovná učebnica Slovenský jazyk pre druhákov LITE bola zaradená do zoznamu edukačných publikácií.

Našu novinku, pracovnú učebnicu od autorského kolektívu Z. Hirschnerová, L. Kolmanová, Z. Komendová, Slovenský jazyk pre druhákov LITE môžete nakupovať z príspevku MŠVVaŠ SR na edukačné publikácie.

 

Séria LITE vznikla na podnet zo strany vás pedagógov. V školskom roku 2022/2023 rozšíril túto sériu Slovenský jazyk pre druhákov LITE (1. a 2. časť). Prinášame ju ako plnohodnotnú pracovnú učebnicu spracovanú podľa iŠVP. Premyslený edukačný systém je založený na komunikatívnom princípe jazyka.

Pracovná učebnica je koncipovaná tak, že jedna strana je určená vždy na jednu vyučovaciu hodinu, čo poskytuje ideálny priestor na to, aby ste mohli prispôsobiť vyučovaciu hodinu individuálnym potrebám triedy a využiť vlastné didaktické aktivity.

 

 

Rozširujúce úlohy nájdete v obľúbenej digitálnej podpore na vyučovanie aitec offline. Podľa časových možností a tempa žiakov sa môžete rozhodnúť, v akom rozsahu využijete prezentácie, výrezy alebo hry, ktoré sú obohatením každej témy. Nájdete ich priradené v listovaní učebnicou, vždy ku konkrétnemu učivu. aitec offline je naozaj komplexnou podporou, ktorá vám uľahčí prípravu na vyučovanie.

 

Novinkou je zároveň to, že si môžete vybrať z dvoch verzií digitálnej podpory aitec offline. Pre tých z vás, ktorým vyhovuje CD nosič, ponúkame overenú verziu aitec offline na fyzickom CD nosiči.

Chceme vyjsť v ústrety aj tým z vás, ktorí uprednostňujú pohodlné stiahnutie obsahu z internetu, a preto sme pripravili obsahovo identickú verziu aitec offline aj vo forme NA STIAHNUTIE.

 

Ak sa chcete dozvedieť viac o sérii LITE, pozrite si video zverejnené na našom YouTube kanáli:

Čo by ste mali vedieť o sérii LITE.

 

Všetky tituly zo série LITE nájdete v našom e-shope:


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.