Používateľské nástroje

VyhľadávanieUčebnice v maďarskom jazyku s extra BONUSOM: Získajte podporu pre učiteľov zadarmo!

Dátum uverejnenia: 17.8.2022

Učebnice v maďarskom jazyku s extra BONUSOM: Získajte podporu pre učiteľov zadarmo!

Snažíme sa, aby naša ponuka titulov bola čo najširšia a zaujímavá pre každého. Tentoraz sme pripravili niečo špeciálne pre školy s vyučovacím jazykom maďarským.

Učebnice, pracovné zošity a ďalšie didaktické materiály pre základné školy s vyučovacím jazykom maďarským sú pevnou súčasťou ponuky vydavateľstva AITEC. K titulom v maďarskej jazykovej mutácii aktuálne ponúkame niečo navyše. Pri nákupe týchto učebníc teraz môžete získať špeciálnu podporu pre učiteľov celkom zadarmo!


E-učebnica


Zakúpením našich edukačných publikácií v maďarskom jazyku pre celú triedu získate ako BONUS e-učebnicu, ktorá vám uľahčí vyučovanie. Budete tak mať v elektronickej podobe dostupné funkcie, ktoré oceníte nielen na hodinách so žiakmi, ale aj pri domácej príprave:

  • elektronické listovanie titulmi,
  • nástroje: VYREZÁTOR, štetec a poznámky.

 

DEMO VERZIA aitec offline

 

K sérii titulov Matematika pre prvákov (Matematika az elsősök számára) a Matematika pre druhákov (Matematika a másodikosok számára) od autorskej dvojice M. Belic a J. Striežovská pripravujeme DEMO VERZIU aitec offline. Súčasťou inštalačného programu budú aj prezentácie a interaktívne hry preložené do maďarčiny. Učitelia na školách s VJM si tak budú môcť vyskúšať všetky výhody, ktoré aitec offline ponúka na celý školský rok 2022/2023 zadarmo. Stiahnutie licencie bude možné od 17. októbra 2022.

Inštalačný program obsahuje:

  • metodickú a didaktickú podporu nezávislú od internetového pripojenia;
  • listovanie titulmi;
  • množstvo interaktívnych hier na precvičovanie učiva so žiakmi;
  • multimediálne prezentácie (1. ročník),
  • nástroj VYREZÁTOR,
  • množstvo ďalších výhod a funkcií. 

 

Ucelené série


Zabezpečte svojim žiakom učebnice, ktoré ich budú sprevádzať počas celého štúdia na 1. stupni základnej školy. Naše tituly koncipujeme tak, aby vytvárali ucelené série a pokrývali učivo od 1. až do 4. ročníka. 

 


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.