Používateľské nástroje

VyhľadávanieHUPSOV šlabikár

Platnosť licencie do: 30. 9. 2021

Program aitec offline je vytvorený pre učiteľky a učiteľov ako komplexná podpora na vyučovanie. Nástroje programu aitec offline poskytujú možnosti na motivovanie, vysvetľovanie, precvičovanie a upevňovanie učiva. Vaši žiaci určite ocenia na hodinách interaktívne hry (iHRiSKO), ktoré ponúkajú dostatočný priestor na zábavné precvičovanie učiva. Nástroj Vyrezátor prináša možnosť otvoriť si cvičenie vo zväčšenom výreze, a vďaka tomu s ním lepšie pracovať na interaktívnej alebo bielej tabuli.

Čo nájdete vo verzii aitec offline k HUPSOVMU šlabikáru – licencia do 30. 9. 2021?

  • tituly zo série HUPSOV šlabikár;
  • učebné metodické a didaktické materiály priradené k učivu;
  • multimediálne prezentácie v NOVOM formáte, ktorý ponúka nástroje na priame vpisovanie do prezentácií;
  • iHRiSKO - interaktívne hry na precvičovanie;
  • tradičné aj nové nástroje: Vyrezátor, štetec a poznámky;
  • plnú verziu programu s licenciou do 30. 9. 2021.

UPOZORNENIE

Program aitec offline je bezpečný a neohrozuje váš počítač. Ak vás Microsoft Defender upozorní, že zabránil spusteniu nerozpoznanej aplikácie vyberte si možnosť Ďalšie informácie a následne Spustiť aj v tomto prípade a spustí sa vám inštalácia programu aitec offline.

Ako stiahnuť aitec offline

Aby ste mohli stiahnuť inštalačný súbor aitec offline, musíte byť zaregistrovaný na našom portáli. Ak sa chcete zaregistrovať, kliknite na tlačidlo nižšie. Registráciou získate prístup aj do Internetovej knižnice AITEC.

Registrovať sa ako nový zákazník

Ak ste už zaregistrovaný v Internetovom kníhkupectve AITEC, môžete sa prihlásiť a môžete si stiahnuť inštalačný súbor.

Prihlásiť sa

Ak nemáte záujem sa zaregistrovať ako nový zákazník, vyplňte nasledujúci formulár a automaticky sa vám spustí preberanie inštalačného súboru aitec offline.

Formulár na stiahnutie aitec offline

Povinné len pre štát Slovensko

Udeľujem týmto súhlas so spracovaním svojich osobných údajov v rozsahu (e-mail, zaradenie, okres a štát) podľa Nariadenia GDPR a Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov Vydavateľstvu AITEC, s. r. o., IČO 43 829 171, so sídlom Slovinská 12, 821 04 Bratislava na účely zasielania informácií o novinkách a produktoch Vydavateľstva AITEC v elektronickej podobe (Newsletter AITEC) na obdobie pôsobenia ako pedagóg na 1. stupni ZŠ/dieťa na 1. stupni ZŠ.
Podrobné informácie o spôsobe spracovania osobných údajov sú uvedené v dokumente Podmienky pre spracovanie osobných údajov na www.aitec.sk.
Odoberanie AITEC – Newslettera môžete bez problémov kedykoľvek zrušiť. Príslušný odkaz na odhlásenie nájdete na konci každého AITEC – Newslettera. Udelený súhlas na spracúvanie osobných údajov môžete ako dotknutá osoba kedykoľvek zrušiť aj odoslaním mailu na adresu osobne.udaje@aitec.sk.

Údaje označené sú povinné.
Stlačením tlačidla „Odoslať formulár“ odošlete formulár s vyššie uvedenými údajmi a získate prístup na stiahnutie HUPSOV šlabikár


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.