Používateľské nástroje

VyhľadávanieNOVINKA: Vybrané slová v obrázkových príbehoch

Dátum uverejnenia: 29.4.2024

NOVINKA: Vybrané slová v obrázkových príbehoch

Pracovný zošit s metódou na vyvodenie a precvičovanie vybraných a im príbuzných slov. Prečítajte viac o tomto titule.

Predstavujeme vám ďalšiu NOVINKU na školský rok 2024/2025, ktorou je pracovný zošit Vybrané slová v obrázkových príbehoch. Zošit je dielom pedagogičiek primárneho vzdelávania s dlhoročnou praxou – Terézie Baršváryovej a Lýdie Medveďovej, ktoré doň zahrnuli metódu učenia sa cez príbehy a obrázky. Táto metóda je efektívna, tvorivá a predovšetkým zábavnejšia než memorovanie. Žiaci sa pomocou zošita učia používať vybrané a im príbuzné slová v slovných spojeniach a vo vetách, pochopia ich význam a naučia sa ich pravopis.

 

Prelistovať si zošit

 

Súčasťou pracovného zošita sú aj pravopisné cvičenia, hrové aktivity, jazykové okienko a zásobáreň slov, v ktorej sú zhrnuté vybrané a im príbuzné slová spolu so stručným vysvetľujúcim textom pri zložitejších slovách. V závere pracovného zošita sa nachádzajú úlohy na opakovanie učiva – myšlienkové mapy, doplnkové úlohy a maľovanka. Všetky ďalšie podrobnosti o pracovnom zošite Vybrané slová v obrázkových príbehoch nájdete na našej webovej stránke.

Pracovný zošit je už v predaji. Nezabudnite, že do konca mája 2024 si ho môžete, vďaka našej akcii AITEC pre ŠKOLY, zakúpiť za zvýhodnenú cenu.

 

Pridajte sa k nám na workshop a my vám osobne ukážeme, ako s pracovným zošitom pracovať

Pripravujeme pre vás ďalšiu sériu interaktívnych workshopov, ktoré sa budú konať 21. augusta 2024 v Žiline. Jeden z workshopov bude venovaný práve pracovnému zošitu Vybrané slová v obrázkových príbehoch. Pridajte sa k nám a naučte sa, ako efektívne pracovať s týmto titulom priamo od autoriek, ktoré workshop osobne povedú.

Viac informácií o workshope vám sprostredkujeme čoskoro v aktualitách na našej webovej stránke, na Facebooku i na Instagrame.

Už teraz sa tešíme na vašu účasť. :)


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.