Používateľské nástroje

Vyhľadávanie1 + 1 = ... aký je výsledok pri čítaní

Termín konania: 10.3.2021
Miesto konania: 17.00 - 18.00 online pre registrovaných účastníkov
Cieľová skupina: učitelia 1. ročníka ZŠ, študenti pedagogických fakúlt, rodičia

Program seminára

 

Pozývame vás na online seminár so spoluatorkami HUPSOVHO šlabikára dlhoročnou učiteľkou a odborníčkou na didaktiku materinského jazyka Zuzanou Hirschnerovou a špeciálnou pedagogičkou Líviou Muntágovou. Kľúčovou témou je čítanie s porozumením, jeho závislosť od techniky čítania a schopnosť aktívne využívať čítanie v procese vzdelávania. Spoluautorky si pre účastníkov pripravili novú praktickú pomôcku na rozvíjanie techniky čítania. No a keďže spolupráca s rodičmi je v prvom ročníku kľúčová, ponúknu vám aj jednoduchý informačný list pre rodičov, v ktorom budú prezentované postupy i význam techniky čítania a osobitosti rozvíjania porozumenia v čítaní. V samostatnej časti seminára sa budú venovať špecifikám čítania detí so ŠVVP.  1  + 1 = ... aký je teda výsledok pri čítaní? Možno už tušíte. Prihláste sa a porozprávame sa o tom spoločne na online seminári už 10. 3. 2021 17:00 hod.

 

Seminár vám predstaví:

  • proces osvojovania si techniky čítania spolu s konkrétnymi postupmi a ukážkami;
  • koncepciu systematickej podpory čítania s porozumením s využitím v praxi;
  • špecifiká osvojovania si čítania s porozumením deťmi so ŠVVP;
  • využitie NOVEJ komplexnej digitálnej podpory pre učiteľa aitec offline na hodine v triede, ale aj pri dištančnom vzdelávaní.

 

 Registrovať sa môžete tu: https://zoom.us/webinar/register/6516027069395/WN_9te4ZiOpSkmQoy_v9y70ZQ

   

Kvôli správnemu vystaveniu osvedčenia o absolvovaní online seminára vás prosíme, aby ste pri registrácii vyplnili svoje meno a priezvisko aj s diakritikou.

 

Pred začatím seminára vám odporúčame pozrieť si návod ako pracovať s platformou ZOOMhttps://youtu.be/F0xeyWOhRuc

 

BONUS pre vás

8. 3. 2021 pre vás sprístupníme demo verziu NOVEJ digitálnej podpory aitec offline k HUPSOVMU šlabikáru, ktorú sme pre vás pripravili na školský rok 2021/2022. Licencia demo verzie bude platná až do konca júna 2021. Spoznajte našu tohtoročnú NOVINKU s užitočným nástrojom VYREZÁTOR a novým formátom prezentácií, ktoré prinášajú rozšírené možnosti využitia v triede alebo pri dištančnom vzdelávaní.

 

Ak ste nestihli naše predchádzajúce online semináre, ich záznamy si môžete pozrieť na našom YouTube kanáli.


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.