Používateľské nástroje

VyhľadávanieLiteratúra v akcii (1. ročník ZŠ)

Termín konania: 19.5.2021
Miesto konania: 17.00 - 18.15 online pre registrovaných účastníkov
Cieľová skupina: učitelia pre primárne vzdelávanie, študenti pedagogických fakúlt, rodičia

Program seminára

 

Ako spraviť žiakom z čítania zážitok? Príďte sa inšpirovať na náš májový online seminár s názvom Literatúra v akcii, ktorý sa bude konať dňa 19. 5. 2021 17:00 hod.

So spoluautorkou série Šlabikár LIPKA®, pani Vlastou Pliešovskou, sa porozprávame o tom, ako vieme správnym výberom textov ovplyvniť vzťah prváčikov k čítaniu. Pripravila si pre vás aj niekoľko pikošiek zo zákulisia vzniku titulu Čítanka LIPKA®.

Naše pozvanie na online seminár prijali aj dve zaujímavé hostky z dramacentra EDUdrama, Barbora Jurinová a Veronika Kořínková. Porozprávajú vám,  aké výhody prináša zavedenie dramatickej výchovy na vyučovanie pre žiakov, ale aj pre učiteľov. Majú pre vás pripravené množstvo tipov, praktických ukážok hier, ktoré spravia z čítania nezabudnuteľný zážitok.

Súčasťou seminára bude aj predstavenie NOVINKY, digitálnej podpory aitec offline k Šlabikáru LIPKAktorej DEMO verziu si budete môcť stiahnuť po seminári.

 

 

Kvôli správnemu vystaveniu osvedčenia o absolvovaní online seminára vás prosíme, aby ste pri registrácii vyplnili svoje meno a priezvisko aj s diakritikou.

Pred začatím seminára vám odporúčame pozrieť si návod, ako pracovať s platformou ZOOMhttps://youtu.be/F0xeyWOhRuc


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.