Používateľské nástroje

VyhľadávanieWorkshopy v Bratislave: Abeceda v kocke

Dátum uverejnenia: 12.2.2024

Workshopy v Bratislave: Abeceda v kocke

Abeceda nie je veda! :) Príďte sa inšpirovať na workshop Abeceda v kocke, ktorý bude plný zaujímavých tipov, ako zábavne vyučovať abecedu žiakov na prvom stupni.

Pozývame vás na bezplatné interaktívne workshopy v Bratislave, ktoré sa konajú 5. marca 2024 (od 8:00 do 13:00) na ZŠ Ivana Bukovčana (Devínska Nová Ves). Zažijeme spolu deň plný inšpirácií na zaujímavé a hravé vyučovanie a tešiť sa môžete aj na praktické rady, ako efektívne využívať aitec offline. Zároveň vám umožníme osobné stretnutie i diskusiu so šéfredaktorom a autormi našich publikácií.

Potrebujeme abecedu a prečo je užitočné a dobré ju ovládať? Nielen na túto otázku vám odpovieme na workshope z oblasti slovenského jazyka Abeceda v kocke.

 

Môžete sa tešiť:

  • na odhalenie, kde sa v pracovnej učebnici skryla abeceda (autorský kolektív R. Titková a kol.),
  • na odpoveď na otázku, ako abeceda súvisí s medveďom,
  • na ukážky, ako abecedu prepojiť s praktickým životom,
  • na námety a tipy, ako uľahčiť žiakom učenie sa abecedy,
  • na predstavenie možností využitia aitec offline na hodinách s touto témou.

 

Workshop povedú lektorky PaedDr. Renáta TitkováMgr. Terézia Bulejová. Renátka je učiteľkou na prvom stupni s dlhoročnou praxou a spoluautorkou série pracovných učebníc slovenského jazyka pre 2. až 4. ročník ZŠ. Venuje sa tvorbe úloh a pracovných listov, ktoré podporujú rozvoj čítania s porozumením, čitateľskú a matematickú gramotnosť. Po celý čas svojej učiteľskej praxe pôsobí na ZŠ v Nitre. Je veľmi pokojná a láskavá, aj vďaka čomu ju majú jej žiaci veľmi radi. Terezka je Renátkinou spoluautorkou spomínaných učebníc slovenského jazyka. Na pozícii redaktorky pôsobí už 6 rokov. Predtým vyučovala na ZŠ v Čadci. Má za sebou viac ako 20-ročnú pedagogickú prax. Terka je veľmi milým človekom s tvorivou dušou. Neodmietne žiadnu dobrú knihu a okrem čítania miluje i turistiku, ktorá je pre ňu zároveň i relaxom.

 

 

Viac o workshope

Workshop Abeceda v kocke je súčasťou série marcových interaktívnych workshopov v Bratislave. Táto séria sa skladá z piatich bezplatných workshopov zameraných na slovenský jazyk, matematiku a čítanie. Každý účastník si môže vybrať dva workshopy s tým, že jeden absolvuje v prvom bloku (9:00 – 10:30) a druhý v druhom bloku (11:00 – 12:30). Cieľom workshopov je sprostredkovať pedagógom i študentom pedagogických fakúlt rôzne inšpirácie k efektívnemu, hravému a zaujímavému spôsobu vyučovania detí na prvom stupni ZŠ.

Počet miest na workshop je obmedzený, preto sa neváhajte zaregistrovať ešte dnes.

 

Súvisiace články a tituly

Interaktívne workshopy v Bratislave

Workshopy v Bratislave: Hráme sa s poéziou so Zitou Rýmovou

Workshopy v Bratislave: Hravo a efektívne s aitec offline na hodine matematiky

Workshopy v Bratislave: Práca s chybou nemusí byť chybou

Workshopy v Bratislave: Inovatívne prístupy k vyučovaniu – UMELÁ INTELIGENCIA v triede 

 

Obsah rozhoduje

Všetky tituly z ponuky vydavateľstva AITEC, s. r. o. spĺňajú požadované kritériá kvality – majú udelené platné schvaľovacie, resp. odporúčacie doložky MŠVVaŠ SR a taktiež certifikát interného manažmentu kvality programu „Obsah rozhoduje“.


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.