Používateľské nástroje

VyhľadávanieWorkshopy v Bratislave: Hravo a efektívne s aitec offline na hodine matematiky

Dátum uverejnenia: 5.2.2024

Workshopy v Bratislave: Hravo a efektívne s aitec offline na hodine matematiky

Pridajte sa k nám na workshop, kde si predstavíme digitálnu podporu aitec offline k matematike pre 1. stupeň ZŠ a načerpáme rôzne inšpirácie na vyučovanie tohto predmetu.

Pozývame vás na bezplatné interaktívne workshopy v Bratislave, ktoré sa konajú 5. marca 2024 (od 8:00 do 13:00) na ZŠ Ivana Bukovčana (Devínska Nová Ves). Zažijeme spolu deň plný inšpirácií na zaujímavé a hravé vyučovanie a tešiť sa môžete aj na praktické rady, ako efektívne využívať aitec offline. Zároveň vám umožníme osobné stretnutie i diskusiu so šéfredaktorom a autormi našich publikácií.

Na workshope Hravo a efektívne s aitec offline na hodine matematiky si predstavíme digitálnu podporu aitec offline k matematike pre 1. stupeň ZŠ a ukážeme si, ako sa s ňou efektívne pripraviť na vyučovaciu hodinu.

 

Môžete sa tešiť:

  • na ukážku oživenia hodiny pomocou interaktívnych prvkov,
  • na prácu s aitec offline priamo na hodine z pohľadu učiteľa aj žiaka,
  • na predstavenie noviniek, na ktoré sa môžete tešiť v aitec offline (okrem iného i aitec offline k Matematike pre 1. ročník ZŠ (B. Lehoťanová).

 

Workshop povedie lektorka Mgr. Tatiana Fialová, ktorá v našom vydavateľstve pracuje vyše 10 rokov. V súčasnosti je vedúcou oddelenia marketingu a informatiky. Aktívne sa podieľa na organizácii AITEC seminárov, workshopov, na tvorbe obsahu digitálnej podpory na vyučovanie – aitec offline, a taktiež na rôznych ďalších prospešných aktivitách. Bohatú prax z oblasti školstva získala aj vďaka pôsobeniu na prvom stupni na ZŠ Ivana Bukovčana v Devínskej Novej Vsi (kde sa koná aj náš workshop) ako pedagogička, kde pracovala 20 rokov. Je veľmi trpezlivá, dobrodsrdečná a všade, kam príde, tam je veselo, keďže ju humor nikdy neopúšťa.

 

 

Viac o workshope

Workshop Hravo a efektívne s aitec offline na hodine matematiky je súčasťou série marcových interaktívnych workshopov v Bratislave. Táto séria sa skladá z piatich bezplatných workshopov zameraných na slovenský jazyk, matematiku a čítanie. Každý účastník si môže vybrať dva workshopy s tým, že jeden absolvuje v prvom bloku (9:00 – 10:30) a druhý v druhom bloku (11:00 – 12:30). Cieľom workshopov je sprostredkovať pedagógom i študentom pedagogických fakúlt rôzne inšpirácie k efektívnemu, hravému a zaujímavému spôsobu vyučovania detí na prvom stupni ZŠ.

Počet miest na workshop je obmedzený, preto sa neváhajte zaregistrovať ešte dnes.

 

Súvisiace články a tituly

Interaktívne workshopy v Bratislave

Workshopy v Bratislave: Hráme sa s poéziou so Zitou Rýmovou

Workshopy v Bratislave: Abeceda v kocke

Workshopy v Bratislave: Práca s chybou nemusí byť chybou

Workshopy v Bratislave: Inovatívne prístupy k vyučovaniu – UMELÁ INTELIGENCIA v triede 

 

Obsah rozhoduje

Všetky tituly z ponuky vydavateľstva AITEC, s. r. o. spĺňajú požadované kritériá kvality – majú udelené platné schvaľovacie, resp. odporúčacie doložky MŠVVaŠ SR a taktiež certifikát interného manažmentu kvality programu „Obsah rozhoduje“.

 


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.