Používateľské nástroje

VyhľadávanieWorkshopy v Bratislave: Inovatívne prístupy k vyučovaniu – UMELÁ INTELIGENCIA v triede

Dátum uverejnenia: 26.2.2024

Workshopy v Bratislave: Inovatívne prístupy k vyučovaniu – UMELÁ INTELIGENCIA v triede

Chceli by ste spestriť vaše vyučovanie? Pridajte sa k nám na tento workshop, kde si ukážeme, ako s pomocou umelej inteligencie urobiť vaše vyučovanie moderné a zábavné.

Pozývame vás na bezplatné interaktívne workshopy v Bratislave, ktoré sa konajú 5. marca 2024 (od 8:00 do 13:00) na ZŠ Ivana Bukovčana (Devínska Nová Ves). Zažijeme spolu deň plný inšpirácií na zaujímavé a hravé vyučovanie a tešiť sa môžete aj na praktické rady, ako efektívne využívať aitec offline. Zároveň vám umožníme osobné stretnutie i diskusiu so šéfredaktorom a autormi našich publikácií.

Technológie idú neustále dopredu a umelá inteligencia (UI) má stále väčší potenciál zjednodušovať naše životy. Na workshope Inovatívne prístupy k vyučovaniu – UMELÁ INTELIGENCIA v triede si ukážeme, ako si s pomocou UI zjednodušiť prípravu na vyučovanie a urobiť ho pre žiakov moderné a zábavné.

 

Workshop vám poskytne:

  • prehľad o tom čo je umelá inteligencia, kde a ako sa využíva v každodennom živote,
  • základy používania UI a spôsoby jej efektívnej integrácie do vyučovania,
  • praktické ukážky na vybraných učebných materiáloch z titulov vydavateľstva AITEC,
  • námety na samostatnú prípravu zaujímavých a interaktívnych hodín s využitím UI,
  • skupinové aktivity, počas ktorých budú účastníci mať možnosť navrhovať a diskutovať o vlastných nápadoch na využitie UI na hodinách.

 

Workshop povedú lektorky Mgr. Iveta BočkováMgr. Zuzana Klimentová. Obe lektorky sú kreatívne duše, ktoré majú veľký zmysel pre detail. Aktívne sa zaujímajú o oblasť umelej inteligencie, čo ich viedlo k organizácii tohto workshopu. Ivet je redaktorkou v našom vydavateľstve vyše rok a pol. Má viac ako 10-ročnú pedagogickú prax. Pôsobila ako učiteľka v škôlke a neskôr vyučovala na prvom stupni ZŠ v Bratislave. Je to veľmi pokojná a láskavá osoba, ktorá vďaka svojej precíznosti vždy naplní všetky svoje ciele. Miluje čítanie, lyžovanie a prechádzky v prírode. Zuzka pracovala ako učiteľka dva roky. Najskôr vyučovala na prvom stupni ZŠ v okrese Zvolen a neskôr na osemročnom gymnáziu v Bratislave. Vo vydavateľstve AITEC pracuje už ôsmy rok na oddelení marketingu a informatiky. Je to veľmi prívetivá a vždy nápomocná osoba. Má rada výzvy a s každým problémom si dokáže poradiť ľavou zadnou. Slovenčina je jej silnou stránkou a šitie veľkou záľubou.

 

 

Viac o workshope

Workshop Inovatívne prístupy k vyučovaniu – UMELÁ INTELIGENCIA v triede je súčasťou série marcových interaktívnych workshopov v Bratislave. Táto séria sa skladá z piatich bezplatných workshopov zameraných na slovenský jazyk, matematiku a čítanie. Každý účastník si môže vybrať dva workshopy s tým, že jeden absolvuje v prvom bloku (9:00 – 10:30) a druhý v druhom bloku (11:00 – 12:30). Cieľom workshopov je sprostredkovať pedagógom i študentom pedagogických fakúlt rôzne inšpirácie k efektívnemu, hravému a zaujímavému spôsobu vyučovania detí na prvom stupni ZŠ.

Počet miest na workshop je obmedzený, preto sa neváhajte zaregistrovať ešte dnes.

 

Súvisiace články a tituly

Interaktívne workshopy v Bratislave

Workshopy v Bratislave: Hráme sa s poéziou so Zitou Rýmovou

Workshopy v Bratislave: Hravo a efektívne s aitec offline na hodine matematiky

Workshopy v Bratislave: Abeceda v kocke

Workshopy v Bratislave: Práca s chybou nemusí byť chybou

 

Obsah rozhoduje

Všetky tituly z ponuky vydavateľstva AITEC, s. r. o. spĺňajú požadované kritériá kvality – majú udelené platné schvaľovacie, resp. odporúčacie doložky MŠVVaŠ SR a taktiež certifikát interného manažmentu kvality programu „Obsah rozhoduje“.


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.