Používateľské nástroje

VyhľadávanieWorkshopy v Bratislave: Deň plný inšpiratívnych námetov, vzájomnej výmeny skúseností a zábavy

Dátum uverejnenia: 18.3.2024

Workshopy v Bratislave: Deň plný inšpiratívnych námetov, vzájomnej výmeny skúseností a zábavy

Pozrite si reportáž z workshopov, ktoré sa uskutočnili 5. marca 2024.

Prvé tohtoročné workshopy, ktoré sa konali v Devínskej Novej Vsi na ZŠ Ivana Bukovčana máme aj vďaka vám úspešne za sebou. Bol to deň plný inšpiratívnych námetov, vzájomnej výmeny skúseností a zábavy.

Už o 8:40 boli priestory základnej školy plné pedagógov a študentiek pedagogických fakúlt v celkovom počte 82 účastníkov, ktorí k nám pricestovali nielen z Bratislavy, ale aj z iných rôznych kútov Slovenska.

Workshopy prebiehali v dvoch blokoch (od 9:00 do 10:30 a od 11:00 do 12:30), pričom v každom bloku si mohli všetci vybrať jeden ľubovoľný workshop, a teda každý účastník absolvoval počas dňa dva workshopy.

 

Venovali sme sa témam:

 

 

 

Pozrite si reportáž, ktorá zachytáva pozitívnu atmosféru z celého dňa

 

 

Chceme sa srdečne poďakovať všetkým, ktorí sa našich workshopov v Bratislave zúčastnili. Vďaka vašej bohatej účasti, ktorú si nesmierne vážime, vieme, že to má zmysel. Veríme, že sme naplnili vaše očakávania a že ste si odniesli mnoho nových poznatkov a inšpirácií, ktoré vás vo vašej vzácnej profesii posunú vpred. Budeme sa na vás tešiť nabudúce, najbližšie 21. augusta 2024 na interaktívnych workshopoch v Žiline.

 

Tím vydavateľstva AITEC :)


SORUDAN Solutions, s.r.o.

PrihlásenieZabudnuté heslo

Nemáte vytvorené zákaznícke konto? Zaregistrujte sa.